1 425 nemovitostí, 281 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

Ludmila Sekaninova

Lokalita
Obsahuje text
Ludmila Sekaninova

T:
+420 775 674 510
Hodnocení klientů
 
99.8 %
neveřejný autor
Paní Sekaninová a velice příjemný,vlídný,ochotný,empaticky člověk a hlavne profesionál.I se složitější situaci si s…
více
SJM Ing. Lucie a Adam Hromčíkovi
nevyplněno slovní hodnocení
více
Dalibor Strmiska
šlo opětovnou spolupráci a vše bylo opět perfektní
více
O mně

Nikdy jsem zcela nedokázala oddělit svůj pracovní a osobní život. Práci si chtíc - nechtíc vždy "nosím" s sebou domů, neboť tomu, co dělám, musím sama věřit, musím si tím být jistá a musí mě to bavit, abych to dokázala dělat dobře a dokázala jsem se s tím ztotožnit.

Ať už to byla dlouhodobá práce v obchodě a managementu nebo současná práce realitní makléřky, vždy jsem se snažila vidět věci v souvislostech, abych mohla zohlednit potřeby všech zúčastněných stran. Nejednou se z mých zákazníků stali dobří přátelé.

Sázím na čestné, upřímné a férové jednání, nejen s klienty a kolegy, ale i s lidmi kolem sebe vůbec. Mým mottem je chovat se k ostatním tak, jak chci, aby se oni chovali ke mně.

Útulným domovem to vše ráno začíná a večer končí. Ráda pomohu najít ten pravý domov i Vám.

Specializace:

Byty, rodinné domy a pozemky v Brně a okolí

Specializace

Ocenění
CENTURY 21 Bonus Brno
Adresa: Křenová 241/69, Brno, Brno-město
IČ 26887312; odpovědná osoba: Dagmar Komárková
Hodnocení klientů
neveřejný autor
Paní Sekaninová a velice příjemný,vlídný,ochotný,empaticky člověk a hlavne profesionál.I se složitější situaci si s nadhledem poradi.Dekujeme,ze u naši životní změny v bydlení stal tento clovek?
SJM Ing. Lucie a Adam Hromčíkovi
nevyplněno slovní hodnocení
Dalibor Strmiska
šlo opětovnou spolupráci a vše bylo opět perfektní
neveřejný autor
Byl jsem na straně kupujícího a paní makléřka na straně prodávajícího. I tak byla velice ochotná se vším poradit, nic při prodeji nezatajila a můj nákup proběhl bezproblémově. Kdykoliv jsem zavolal, tak mně ochotně poradila či doplnila informace.
neveřejný autor
nevyplněno slovní hodnocení
neveřejný autor
Paní Sekaninovou mohu hodnotit v superlativech. Je to makléř,kterých je jako šafránu.Když nastanou jakékoli potíže,vždy najde cestu a ó slušném chování nemluvě. Pokud budu potřebovat makléře, jistě oslovím paní Sekaninovou. Cenzury 21 snad ví co v paní Lídě má
Svatopluk Kapounek
nevyplněno slovní hodnocení
Kamila Kubinová
Paní Lidušku Sekaninovou , musím opravdu všem doporučit!!!Doposud jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, vstřícností, lidskostí, laskavostí. Vše proběhlo hladce na všech stranách., prostě výborné!!!Děkujeme!!!
neveřejný autor
Pani Sekaninova je profesionalka na svem miste. Vzdy jsme meli podrobne informace o stavu zakazky. Mela vzdy pripravene podklady. Na 100 % doporucujeme spolupraci s ni!
neveřejný autor
nevyplněno slovní hodnocení
SJM Potra Adrian a Daša
Se službami paní Sekaninové jsme byli moc spokojení od začátku až do konce.Všechno probíhalo hladce.Velmi si ceníme profesionální a současně lidský přístup.Maximální spokojenost,proto rádi doporučíme dál.Děkujeme.
Malipetrová Phillips and Davies s.r.o.
Velmi příjemná a ochotná vyřešit malý problém
Zina Lišková
Vše bylo supr, moc děkuji.
Kateřina Daňková
S pani Sekaninovou jsme byli po vsech strankach velmi spokojeni.
SJM Vaňkovi
Velmi osobní a empatický přístup, vždy stoprocentně vyhoví oběma stranám, prodej byl díky paní Sekaninové bez chybičky. Lidé často prodávají domy, nebo byty, ke kterým mají citovou vazbu, není to jen o majetku a penězích, jsou zde často v roly i lidské osudy a životy, vzpomínky a tomu se paní Sekaninová umí přizpůsobit se vším všudy. Děkujeme.
neveřejný autor
Paní Sekaninová je člověk na svém místě. Je velice milá, zodpoví všechny otázky (v rámci možností). Velice nám pomohla při naší první koupi nemovitosti. Komunikace je s p.Sekaninovou výborná. Jsem velice ráda, že právě ona byla ta, která nám při koupi pomohla a vše zajistila. Moc děkujeme za vše.
neveřejný autor
nevyplněno slovní hodnocení
Petra Heczková
perfektní přístup, komunikace, profesionalita
neveřejný autor
Korektni jednani, ochota, vstricnost. Dekuji.
Iveta Dvořáčková
Děkujeme za kvalitní služby, vše proběhlo bez problémů. Ráda doporučím.
Filip Marek
Profesionální přístup, odhad prodejní ceny a servis v průběhu prodeje na 100%! Naprostá spokojenost!
neveřejný autor
S paní Sekaninovou jsme byli velmi spokojeni. Zvláště pro její profesionální přístup a zároveň lidské porozumění. Jakékoli pochybnosti, dotazy a nejasnosti spojené s prodejem nemovitosti s námi paní Sekaninová trpělivě řešila a poradila.
Jsme ji vděční a je pro nás člověkem, kterého si velmi vážíme.
Moc děkujeme a přejeme, ať se jen a jen daří.
Romana Varmužová
Ke spolupráci s paní Sekaninovou nemohu říci nic negativního. Přístup, informace, komunikace, vše bylo výborné a sympatické. Maximální spokojenost. Děkuji
Miroslav Vaškovič
Perfektní práce
Martin Steiner
Chtěli bychom poděkovat paní makléřce Sekaninové nejen za její profesionální, ale zároveň i lidský přístup, kdy nám velice pomohla s pronájmem našeho bytu a po celou dobu nám byla k dispozici a poskytla i mnoho cenných rad. Moc děkujeme a určitě Vás budeme doporučovat dále. Manželé Steinerovi
Marek Elznic
Pani Sekaninová, je profesionálka a veľmi ochotná a nápomocná agentka. Sme skutočne radi, že sme pri hľadaní prenájmu narazili práve na ňu. Vrele doporučujem!
Karel Chlevišťan
Absolutní spokojenost ve všem!
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
-- Začátek Sklik RTG Denemark - Real Servis -- -- Konec Sklik RTG Denemark - Real Servis --
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací