1 954 nemovitostí, 312 makléřů, 46 kanceláří, 36 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

Mgr. Vlastimil Dudr

Lokalita
Obsahuje text
Mgr. Vlastimil Dudr

T:
+420 775 674 546
Hodnocení klientů
 
100 %
neveřejný autor
spokojenost
více
SJM Loskotovi
profesionální přístup, rychlé vyřízení
více
neveřejný autor
Realitní makléř velmi solidní, vstřícný, znalý věci. Maximální spokojenost.
více
O mně

Dovolte mi, abych se Vám představil. Jmenuji se Vlastimil Dudr a jsem mladším členem týmu realitních makléřů Century21 Bonus Brno.
Nedávno jsem se stal absolventem právnické fakulty, kde mě nejvíce zajímalo pozemkové, exekuční a insolvenční právo. V průběhu studia jsem začal sbírat první zkušenosti v kanceláři insolvenční správkyně a na exekutorském úřadu, kde jsem přišel do kontaktu s dnes velmi rozšířeným problémem - dluhy. Během času jsem si však stále více uvědomoval, že jsem se zřejmě nezačal ubírat správným směrem. Raději bych chtěl lidem pomáhat bydlení nalézt, a ne je o něj připravit dražbou jejich domů a bytů.
Stále mi však chyběl nějaký impulz, který by mi pomohl definitivně se rozhodnout a změnit zaměstnání. Tento impulz mi přinesla moje předčasně narozená dcera, která mě doslova nakopla zpět do života. Mohl jsem se tak stát součástí týmu profesionálních makléřů v Bonusu Brno, kde můžu zužitkovat získané znalosti především z pozemkového a občanského práva.
Velmi oceňuji, pokud vidím, že je někdo opravdovým profesionálem a odborníkem ve svém oboru, a proto si na profesionálním přístupu ke klientům zakládám i já osobně. Také se snažím nezůstat na místě, ale neustále se posouvat a získávat hlubší a hlubší znalosti, na základě kterých budu moci svým klientům poskytnout kompletní informační servis.
Proto se na mě neváhejte obrátit, rád Vám pomůžu s hledáním nového bydlení v Brně a okolí a můžu Vám tak ušetřit hodně starostí, času a peněz.

Specializace

CENTURY 21 Bonus Brno
Adresa: Křenová 241/69, Brno, Brno-město
IČ 26887312; odpovědná osoba: Dagmar Komárková
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací