1 849 nemovitostí, 316 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

Silvie Gregrová

Lokalita
Obsahuje text
Silvie Gregrová

T:
+420 730 543 459
Hodnocení klientů
 
100 %
Jana Ambrožová
Paní makléřka je velmi milá, je velice vstřícná a ochotná. jsem s její prací velice spokojena a určitě využiji jejich…
více
O mně

Ve svém dosavadním profesním životě jsem se věnovala a částečně stále věnuji obchodování s vínem. Proto vím, jak důležitý je osobní přístup ke klientům, kdy pracovní vztahy se často měnily v přátelské, z nichž mnohé trvají dosud. Po letech v oboru jsem však pocítila potřebu začít dělat ještě něco dalšího a dát tak svému konání nový impulz.

Proto jsem využila nabídky společnosti Century 21 a vrhla se do víru obchodování s nemovitostmi. Zároveň je to pro mě tak trochu návrat na „začátek“ – k tomu, co mě vždycky bavilo a zajímalo. Architektura, interiéry, design. Mít možnost tvořit, měnit a budovat. A taky pomáhat těm, kteří na to třeba sami nemají čas.

Věřím, že žádný dům není krásný nebo ošklivý sám o sobě. A tak jako krása vína roste tím, s kým ho pijete, tak i krása domu spočívá v tom, jak a s kým v něm žijete. Takže až jednou budete stát ve svém novém domě či bytě se sklenkou jiskřivého vína v ruce, snad mi dáte za pravdu.

Specializace

byt, dům, chata

CENTURY 21 All Inclusive
Adresa: náměstí 28. dubna 2/1069, Brno, Brno-město
IČ 27731537; odpovědné osoby: Pavel Berka
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací