1 861 nemovitostí, 313 makléřů, 45 kanceláří, 35 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

Tomáš Valenta

Lokalita
Obsahuje text
Tomáš Valenta

Cesta je cíl.

T:
+420 731 452 121
Jazyky: de, sk, en, cs
O mně

Vystudoval jsem Vyšší odbornou školu, obor sociálně správní činnost a sociální pedagogika. Zároveň mne vždy zajímaly reality, architektura, nové trendy v bydlení a developerské projekty. Pro Century 21 New Home jsem se rozhodl pracovat, protože je na trhu s realitami z mého pohledu nejlepší, zejména díky osobnímu přístupu ke klientům, ale také díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Proto, když jsem dostal možnost se realizovat v tomto oboru, rozhodování bylo vcelku jednoduché.
Vždy mne zajímali lidé, jejich příběhy, radosti i strasti, a hlavně mám touhu lidem pomáhat. Proto pomoc s výběrem vhodného domova, kde se budou klienti cítit šťastně a v bezpečí, je pro mne správný a logický přístup.
Jsem přesvědčený, že v dnešní uspěchané době je důležité vracet se tam, kde se cítíme být doma, kde jsou naši blízcí a můžeme být sami sebou.

Specializace

CENTURY 21 New Home
Adresa: Mrštíkova 8, Praha 10, Hlavní město Praha
IČ 24306100, odpovědná osoba: Josef Kříženecký
Seznam nemovitostí
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací