1 372 nemovitostí, 288 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Veronika Kalousková

Lokalita
Obsahuje text
Veronika Kalousková

T:
+420 739 557 876
Jazyky: cs
Hodnocení klientů
 
100 %
Drahoslav Strouhal
Profesionální a vstřícný přístup, rychlý prodej nemovitosti za požadovanou cenu, bez starostí a s maximální péčí o…
více
Otto Solař
nevyplněno slovní hodnocení
více
Martina Zapletalová
nevyplněno slovní hodnocení
více
O mně

Proč jsem si vybrala profesi realitní makléřky? Je to zajímavá práce, která mě baví a motivuje zároveň. Můžu pomáhat lidem plnit jejich sny o bydlení. Každý obchodní případ je novou výzvou. Mým cílem je vždy dovést případ ke zdárnému uskutečnění, ale následné doporučení spokojeného klienta je pro mě tou největší odměnou.
Více o mě na www.veronikakalouskova.cz

Specializace

byt, nebytový prostor, dům, chata, pozemek, garáž

CENTURY 21 Style Happy
Adresa: Kollárova 634, Kroměříž
IČ 02237865; odpovědná osoba: Libor Kalousek
Hodnocení klientů
Drahoslav Strouhal
Profesionální a vstřícný přístup, rychlý prodej nemovitosti za požadovanou cenu, bez starostí a s maximální péčí o klienta…
Otto Solař
nevyplněno slovní hodnocení
Martina Zapletalová
nevyplněno slovní hodnocení
neveřejný autor
S přístupem i nasazením jsem byl jako prodávající nadmíru spokojen. Paní makléřka je člověkem na správném místě. Doporučuji!!!
Tomáš Buchtík
Skvělé jednání paní makléřky. Maximální spokojenost s její prací.
Eduard Regentík
Zkušenost, profesionalita, důvěra
neveřejný autor
Nejlepší rozhodnutí a výběr této realitní makléřky. Je dokonale v obraze a má velmi profesionální přístup. Přitom stále usměvavá, přátelská, spolehlivá. Je ochotná přijet i mimo pracovní dobu. Vše domluví, zařídí, pro nás minimum starosti. Ideální makléřka na pravém místě. Všem doporučuji.
Vít Kraus
Maximální spokojenost.
Jan Klech
Je velmi příjemná 100% spolehlivost jsem velmi spokojenost doporučuji se na ni obrátit . Děkuji Klech
neveřejný autor
byla jsem velmi spokojena s prací makléřky, jejím vystupováním a profesionálním přístupem
Alexandra Fryštáková
Paní makléřka Kalousková velmi ochotná, příjemná, spokojenost ve všech bodech. Určitě doporučuji.
Tomáš Lantora
Příjemná, profesionální vyjednávačka
Radek Uxa
Paní Kalousková působí velmi důvěryhodným dojmem. Člověk nemá pocit, že mu své služby nebo nemovitosti nutí, jako u jiných makléřů, neslibuje, co nemůže splnit, je velmi obětavá a pro úspěch transakce svého klienta je ochotna udělat vše i nad rámec svých povinností. Paní Kalousková mi pomohla prodat nemovitost za velmi příznivou cenu. Je empatická, dokáže vycítit i nevyřčené pocity svého klienta. Paní Kalouskovou mohu jen doporučit. Century 21 má štěstí, že paní Kalousková pracuje právě pro ni.
neveřejný autor
Příjemné vystupování, profesionální přístup, rychlé vyřešení prodeje.
Milan Volf
Profesionální přístup, empatie, ochota, příjemné přátelské vystupování.
Dagmar Frycová
S jednáním, přístupem i ochotou paní Kalouskové jsem 100% spokojená. Mohu srovnávat s prací realitního makléře na Mělnicku, kde jsem prodávala dům, a chvílemi jsem žasla, co všechno paní Kalousková sama zařídila a vyjednala i jak flexibilně a vstřícně domlouvala termíny setkání - a vždy se zachováním velmi profesionálního a současně milého jednání. Velice děkuji za hladký průběh nákupu nemovitosti.
neveřejný autor
Paní Kalouskové moc děkuji za zprostředkování prodeje bytu. Hned na první schůzce na mě působila jako milý, přátelský a spolehlivý člověk, který dělá svoji práci poctivě a s láskou. Po celou dobu jsem se na ni mohla s čímkoli obrátit a poradila a pomohla mi i s dalšími věcmi s tímto související. Kéž by takových lidí, kteří udělají maximum pro danou věc, bylo víc. Určitě doporučím paní makléřku svým přátelům a známým.
Petr Gříbek
nevyplněno slovní hodnocení
Petra Matušincová
nevyplněno slovní hodnocení
neveřejný autor
nevyplněno slovní hodnocení
Iveta Kopecká
Prodej rd Machova v poradku. Spokojenost. Prodej rd Nova Dedina v pripade problemu, ktere nastaly, nedoslo k nabidce reseni ze strany maklere... Jako je tomu u jinych makleru. Jinak je pani Kalouskova velmi mila, usmevava prijemna maklerka.
Marek Špaček
nevyplněno slovní hodnocení
Štefan Fodor
Vynikající
neveřejný autor
nevyplněno slovní hodnocení
neveřejný autor
Paní Kalousková je člověk na svém místě, spolupráce s ní byla perfektní, ve všem mě vyšla vstříc a jak se říká "v ničem nebyl problém". Je velmi svědomitá a spolehlivá, měla jsem a mám v ní důvěru a pokud bych se v budoucnu měla obrátit ještě na něj. realitní kancelář, byla by to jistě Century21. Veškeré mé požadavky a přání řešila obratem a o všem mě ihned informovala. Děkuji této společnosti a především p. Kalouskové za téměř okamžité zprostředkování pronájmu. Více takových makléřů!!!
Hana Javůrková
S prací paní Veroniky Kalouskové jsem byla spokojena.
Martina Šuléřová
Chtěla bych velmi poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojena s přístupem, informacemi a ochotou paní Kalouskové během celého procesu prodeje. Oceňuji také velmi pružnou komunikaci a zpětnou vazbu. Pokud bych chtěla v bodoucnu využít služeb realitního makléře, obrátila bych se bez váhání opět na Vás.
Radek Pecháček
Skvely pristup. Perfektni komunikace. Ferova a mila pani
Jana Huvarová
Profesionální přístup, milé a vstřícné jednání.
Martin Homolka
Velmi profesionální makléř, se kterým je každá schůzka potěšením. Veškeré otázky jsou zodpovídány velice rychle a v požadované kvalitě. Takový servis se již moc nevidí. Děkuji
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací