21 důvodů proč CENTURY 21®

1. Odborně vyškolení realitní makléři

Všichni realitní makléři CENTURY 21® mají přístup k nejlepším tréninkovým programům pro realitní makléře v oboru, takže můžete v klidu odpočívat s vědomím, že prodej nebo nákup Vaší nemovitosti je v rukou výborně vyškoleného realitního makléře. Náš školící program je znám jako CENTURY 21® Learning System – Systém školení mající v tomto odvětví vedoucí postavení. V roce 2006 byl tento náročný tréninkový program vyhlášen jako nejlepší ve svém oboru prestižním americkým magazínem Training.

2. Nejznámější světová značka mezi realitními společnostmi

Pokud zákazníci vyhledávají služby realitní kanceláře, pak značka CENTURY 21® je první, kterou si zákazník vybaví v zemích jako je USA, Kanada, Francie, Čína a mnoho dalších zemí světa.

3. Pečlivá příprava prezentace nemovitosti

Vytvoření toho správného prvního dojmu je často klíčovou záležitostí vedoucí k úspěšnému prodeji jakékoliv nemovitosti. Realitní makléři společnosti CENTURY 21® Vám poradí, jak nejlépe prezentovat Vaši nemovitost.

4. Sledování činnosti a výsledků makléřů

Realitní makléři společnosti CENTURY 21® znají velmi dobře techniky prodeje, které nejlépe vyhovují Vašim potřebám. Sledování výsledků napomáhá k neustálému zlepšování nabízených služeb zprostředkování nákupu nebo prodeje nemovitostí. S více než 35-ti letými zkušenostmi a každodenním vývojem Systému CENTURY 21® víme, co přesně zabírá.

5. Řešení detailů

Starat se o detaily není Vaše práce. Realitní makléři společnosti CENTURY 21® jsou připraveni postarat se o všechny záležitosti týkající se Vaší nemovitosti.

6. Stanovení správné ceny

Realitní makléři CENTURY 21® Vám vysvětlí situaci na trhu, dodají všechny potřebné informace a pomohou Vám co nejpřesněji stanovit tržní cenu.

7. Vyjednávání

Spolupráce se zkušeným vyjednavačem jako je realitní makléř CENTURY 21®, který reprezentuje pouze Vaše zájmy, může podstatně zvýšit šanci na prodej nemovitosti za Vámi požadovanou cenu.

8. Průběžně Vás o všem informujeme

Nemusíte se bát, že nevíte, co se zrovna děje. Realitní makléři CENTURY 21® s Vámi zůstanou v kontaktu a budou Vás informovat o detailech všech právě probíhajících jednání.

9. Návštěvnost webových stránek CENTURY 21

Naší celosvětovou webovou stránku www.century21.com navštíví za měsíc přibližně 2,7 milionů uživatelů, což poskytuje realitním makléřům ohromný prostor rozšiřování povědomí o svých službách. Nakupující si mohou prohlížet přibližně téměř nekonečné množství záznamů s nemovitostmi na trhu, které přesně vyhovují zadaným kritériím.

10. CENTURY 21® – důvěra ve značku

Proslulá značka dodá prodeji Vaší nemovitosti důvěru. Mezinárodně známá značka CENTURY 21® je umístěna na Vaší nemovitosti s Vaším souhlasem.

11. Doplňkový servis

Pokud potřebujete hypotéku, ocenění nemovitosti nebo pojištění kupované nemovitosti, pak Systém CENTURY 21® Vám bude k dispozici. Zařídíme Vám přístup ke kompletnímu balíčku finančních služeb.

12. Finanční možnosti

Profesionálové CENTURY 21® Vám vysvětlí celý proces financování Vaší nemovitosti, takže se můžete sami rozhodnout, který z finančních produktů nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. CENTURY 21® spolupracuje vždy pouze s leadery ve svém oboru.

13. CENTURY 21 Služby

Od nákupu/prodeje Vaší nemovitosti až k samotnému přestěhování Vám nabízíme program CENTURY 21 Služby. Program poskytuje ucelený balíček služeb pro Vaši nemovitost, které zajišťujeme sítí kvalitních národních i místních dodavatelů, nabízejících tyto služby a produkty v konkurenčních cenách.

14. CENTURY 21® - Systém přestěhování (relokace)

Pomůžeme Vám se vším potřebným při Vašem přemístění (stěhování se za prací, přesunutí sídla společnosti včetně Vašeho bydlení, stěhování se z města na venkov, do přírody nebo do lázeňské oblasti, z dražší lokality do levnější nebo naopak, atd.) - kdekoliv a kdykoliv. Realitní makléři CENTURY 21® Vám také mohou nabídnout orientační prohlídku vybrané lokality a poskytnout Vám potřebné informace o školách, společenských možnostech, dočasných pronájmech a mnoho dalších informací.

15. Investice do nemovitostí v zahraničí

Díky nejrozsáhlejší realitní síti jsme Vám schopni nabídnout a zprostředkovat nákup nemovitostí ve všech cenových kategoriích ve více jak 70 zemích světa. Stačí kontaktovat Vaši nejbližší realitní kancelář CENTURY 21 v regionu a Vámi kontaktovaný makléř zařídí vše potřebné.

16. Spolupráce makléřů

Díky propracovanému referenčnímu systému, jsou ve spojení všichni makléři CENTURY 21 v České republice, kteří mají přístup k nabídce tisíců nemovitostí. Tato spolupráce umožní Vašemu makléři maximálně urychlit proces koupě či prodeje Vašeho domu.

17. Výjimečné nemovitosti

Ojedinělé nemovitosti si zaslouží speciální pozornost. Naši realitní makléři vědí, že přebytek času je luxus, který si mnoho majitelů nemovitostí na tomto trhu nemůže dovolit. Naši profesionálové mají potřebné znalosti, nástroje a rozsáhlou síť kanceláří k tomu, aby dokázali spojit dohromady prodávající a kupující výjimečných nemovitostí.

18. Investice do nemovitostí

Hledáte možnost investovat svoje peníze na realitním trhu? Realitní makléři CENTURY 21® zaměření na tyto obchodní příležitosti mají potřebné znalosti a nástroje k tomu, aby Vás dokázali provést trhem bez ohledu na to, zda prodáváte nemovitosti nebo jste na trhu s realitami úplní nováčci.

19. Rychlý postup

Výše kupní ceny není dnes nejdůležitějším faktorem pro řadu kupujících nebo prodávajících. Čas je mnohokrát hlediskem, které rozhoduje o úspěšném uzavření obchodního případu. Realitní makléři CENTURY 21 jsou připraveni řešit Vaše požadavky v co nejkratších termínech.

20. Inovační technologie CENTURY 21®

CENTURY 21® poskytuje svým makléřům nejnovější technologie. Díky nim se zkracuje délka prodeje nemovitosti a zvyšuje se kvalita a komfort prezentace nemovitostí.

21. Charitativní podpora

Již 30 let podporují pobočky CENTURY 21 charitativní programy, které pomáhají hendikepovaným dětem i dospělým vést co možná nejvíce nezávislý život. Od roku 1979, kdy se Systém CENTURY 21 stal sponzorem Easter Seals, se nám podařilo vybrat více než 100 milionů dolarů. Tyto peníze jsou věnovány na podporu programů respektovaným charitativním organizacím.