CENTURY 21® v České republice

Vstup CENTURY 21 do ČR

Společnost CENTURY 21 vstoupila na český trh 18. listopadu 2008. Roku 2009, kdy CENTURY 21 Czech Republic oficiálně započala s poskytováním licencí, byl v České republice zaznamenán velký zájem o vstup do sítě. Jednání probíhala s celkem 370 zájemci, ze kterých bylo vybráno 40 franšízových partnerů. Díky této rychlé expanzi se CENTURY 21 Czech Republic stala nejúspěšněji se rozvíjejícím mezinárodním regionem CENTURY 21 roku 2009. Zájem o značku CENTURY 21 nepolevil ani během dalších dvou let, během kterých společnost uzavřela spolupráci s dalšími 42 novými obchodními partnery.

V současné době reprezentuje společnost CENTURY 21 v České republice 50 realitních kanceláří v různých fázích otevření. Do konce roku CENTURY 21 plánuje poskytnout minimálně dalších 15 licencí a do dvou let by chtěla mít zastoupení v drtivé většině českých měst nad 20 000 obyvatel. 

Momentálně je v síti CENTURY 21 téměř 300 realitních makléřů a společně s vedoucími poboček, asistentkami a centrálou tak pracuje pro společnost téměř 450 lidí. Potvrzuje se, že nejen klienti hledají na trhu společnost, která jim může nabídnout profesionální přístup, ale že sami realitní makléři hledají potřebné zázemí pro poskytování profesionálních a nadstandardních služeb. 

Hlavní ambicí CENTURY 21 je přesvědčit české zákazníky, resp. potenciální klientelu, že realitní kanceláře umí nabídnout kvalitní služby, že dobře vyškolený makléř dokáže nabídnout klientům skutečně prvotřídní servis, dodržuje etické zásady a dovede obchodní případ rychle, bezpečně a k plné spokojenosti klienta až k úspěšnému konci. CENTURY 21 chce předat českému realitnímu trhu zkušenosti ze zahraničí, kde značka CENTURY 21 představuje vysokou kvalitu, spolehlivost a jistotu již čtyřicet pět let.