Vize, mise, hodnoty

  • Vize

Poskytneme a naučíme klienty vyžadovat prvotřídní služby, jak činí miliony našich zákazníků po celém světě, kde
CENTURY 21® působí. Chceme se stát lídrem na trhu rezidenčních nemovitostí využitím našich zkušeností a znalostí, kterými jako největší realitní společnost na světě disponujeme.

  • Mise

Naši zaměstnanci, obchodní partneři, vedoucí kanceláří, realitní makléři a zákazníci tvoří komunitu lidí, jejichž cíle a přání bereme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jejich očekávání.

Mezinárodně uznávaným školením CENTURY 21® ve spolupráci s prestižní Vysokou školou ekonomickou v Praze dodáme na český realitní trh vysoce kvalifikované profesionály a pozvedneme úroveň zprostředkování nemovitostí. Chceme, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli.

Našim prvořadým úkolem je neustále hledat nová inovativní řešení, které povedou k prosperitě a kvalitě všech našich lidí a spokojenosti klientů.

  • Hodnoty

Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké, a kterými jsme se vryli do srdcí našich zákazníků po celém světě. Již několik desítek let budujeme trvalé a transparentní vztahy a hodláme v tom pokračovat také v České republice.

CENTURY 21® - The Gold Standard