Světová jednička v realitách
2 259 nemovitostí, 330 makléřů, 55 kanceláří, 36 developerských projektů. Česky English

Seminář Pasivní příjem

Seminář PASIVNÍ PŘÍJEM - Investice do nemovitostí

Pro zájemce z řad odborníků i veřejnosti jsme připravili jednodenní seminář „Investice do nemovitostí – zajistěte si pasivní příjem“. Pod vedením úspěšného investora Ing. Lubomíra Milka, který si za 10 let vybudoval velké portfolio investičních nemovitostí, se naučíte základům investování v realitách, jak realizovat první investici a základy investičních výpočtů. Vše je doplněno množstvím příkladů z praxe a konkrétními návody.

Tento kurz byl doposud vyhrazen pouze pro členy sítě CENTURY 21, nyní jsme se rozhodli ho otevřít i ostatním. Je to proto, že vidíme na trhu velký zájem o investování do nemovitostí, mnoho lidí takto např. alternativně řeší své důchodové zajištění. Podle některých odhadů téměř polovina všech v současnosti kupovaných bytů je kupována právě za účelem investice. Ale často bez znalosti základních ekonomických pravidel a znalosti trhu.

Nejbližší termíny školení:

  • 12. 4. 2018 Brno
  • 18. 4. 2018 Praha

Cena za tento seminář činí 3.000,- Kč (členové sítě CENTURY 21 - 1.500,- Kč), v této ceně je obsaženo i občerstvení a pracovní materiály. V případě Vašeho zájmu o účast nás prosím kontaktujte na telefonu 272 651 480 nebo e-mailem na akademie@century21.cz.

Co nám napsali účastníci semináře:

„Pan Milek mě zaujal především svým pohodovým, lidským přístupem a zaujetím, se kterým předává informace.“

Šárka Klapetková, Opava

„Školení se mi moc líbilo. Je hodně inspirativní pro udělání změn v životě.“

Jakub Votápek, Praha

„Příjemné školení, vysvětlení pochopitelné i pro laika.“

Dana Dobrovolná, Brno

„Neuvěřitelné! Zase mě to posunulo dál…Opravdu stačí jen otevřít oči a příležitost uchopit.“

Martin Žák, Brno

„100% pozornost, myšlenkami jsem neutekla ani na vteřinu.“

Martina Jirmusová, Brno

„Klidný, sebejistý projev člověka, který má spoustu zkušeností. Otázkami a úkoly nás nenásilně vtahuje do problematiky.“

Věra Verbíková, Opava

 


Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací