OV 2+1, ul. Křížova, Staré Brno, CP 55 m2, startovní bydlení nebo jako investice

Křížová, Brno

Prodej, Byty 2+1 Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Cihlová
  • Balkón
prodáno

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 53 m2 + 1,8 m2 balkón + 1,3 m2 sklep, z toho pokoje mají 21,8 m2 a 13,4 m2. Byt se nachází v pátém nadzemním podlaží ze sedmi cihlového domu na Starém Brně na ulici Křížová, 15 minut chůze do centra města a 3 minut chůze od Mendlova náměstí. Byt je vhodný jako startovní bydlení nebo jako investice na pronájem díky blízkému centru Brna a Brněnského výstaviště nebo jen pro klienty, kteří chtějí bydlení s dobrou dostupností do centra. Byt je po zcela nové kompletní rekonstrukci, nová kuchyňská linka, nové zděné jádro, nové dveře, nové plovoucí podklady, nové led osvětlení a nová elektroinstalace. K bytu náleží sklep a společné parkování ve vnitrobloku, do kterého přijíždíte z ulice Křídlovická, přes dálkovým ovladačem otevíratelnou závoru. Dům má plastová okna, rekonstruované stupačky a z čelní strany domu renovovanou fasádu. V domě je zaveden telefon, internet a kabelová TV. Dům se nachází v blízkosti veškerých služeb a obchodů. Celá čtvrť má výrazně městský charakter. Centrem Starého Brna je Mendlovo náměstí. Celou čtvrť tvoří 3-6 patrové bytové domy, obchodní centra, jsou tu také restaurace, herny, obchody atd. Mezi nejvýznamnější ulice na Starém Brně patří Poříčí, Nové Sady, Hybešova, Pekařská, Křížová, Úvoz, Hlinky a Veletržní. Sídlí zde Fakultní nemocnice u svaté Anny, Masarykův onkologický ústav či pivovar Starobrno. Staré Brno nabízí z katastrálních území statutárního města Brna druhé největší množství památek, např. gotický Starobrněnský klášter s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie, nyní augustiniánský, založený roku 1323 Eliškou Rejčkou, Mendelovo muzeum MU či Letohrádek Mitrovských. Bližší informace u realitního makléře

OV 2+1, ul. Křížova, Staré Brno, CP 55 m2, startovní bydlení nebo jako investice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK
KategorieByty 2+1
LokalitaKřížová, Brno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná55 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění5
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Balkónano (2m²)
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Úsporná C
121 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-01-521
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek