Prodej lofového bytu 2+kk v Praze Vysočanech.

Kolbenova, Praha - Vysočany

Prodej, Byty 2+kk
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Skeletová
  • Balkón, Terasa
11 149 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji loftový byt 2+kk v jedinečném projektu Lofty Kolbenova. Tato nová rezidenční čtvrť s unikátní industriální atmosférou nabízí moderní bydlení pro ty, kteří hledají něco víc než jen obyčejný byt.

Projekt se inspiruje jedinečným charakterem tohoto historického místa a přetváří ho do 215 bytů, které odrážejí duši a odkaz minulosti. Prostorová štědrost bývalé továrny a nabízí převážně loftové byty, kde se snoubí moderní design s autentickými průmyslovými prvky.

Nabízený byt o celkové ploše 64,11 m² je prakticky řešený. Dispozice zahrnuje předsíň (5,26 m²), koupelnu (2,73 m²), prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (22,55 m²), útulnou ložnici (8,75 m²) a galerii (5,29 m²), která přidává bytu jedinečný charakter. Balkon (4,51 m²) a terasa (11,44 m²) umožňují vychutnávat si venkovní prostředí bez nutnosti opustit pohodlí domova.

Byt je vybaven masivní železobetonovou stěnou do úrovně galerie a mezibytovou SDK stěnou s dvojitým záklopem a akustickou izolací nad galerií. Centrální zásobování tepla zajišťuje pohodlí bez starostí o údržbu, a reverzní klimatizační jednotky v ložnici na galerii zajišťují teplo i v chladnějších měsících.

Díky nucenému větrání a kvalitní klimatizaci můžete očekávat komfortní bydlení po celý rok. Šířka bytu je přibližně 3,1 metru, ale díky vysokým stropům a promyšlenému rozvržení prostoru je zajištěna dostatečná prostornost a komfort.

Kolaudace je naplánována na podzim 2024 s předáním klientům na začátku roku 2025. Lokalita je výjimečná svou dopravní dostupností, vzdáleností k metru Kolbenova a tramvajové zastávce.

Projekt Lofty Kolbenova je výsledkem práce zkušeného českého investora a finanční skupiny, pod taktovkou architektonického ateliéru Masák&Partner, který má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi historických objektů a loftovými projekty.

Staňte se součástí této nové komunity, která spojuje historii s moderním bydlením.
Kontaktujte nás pro více informací a objednejte si prohlídku tohoto jedinečného bytu.

Prodej lofového bytu 2+kk v Praze Vysočanech.

Popis nemovitosti

Cena11 149 000 Kč
KategorieByty 2+kk
LokalitaKolbenova, Praha - Vysočany
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná64 m²
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Balkónano (4 m²)
Terasaano (11 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08541038
Kontaktovat makléře