Prodej, Byty 3+1, m² - Kladno - Kročehlavy

Estonská 2569, Kladno - Kročehlavy

Prodej, Byty 3+1
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Panelová
  • Lodžie
  • Sklep
  • Výtah
4 690 000 Kč

včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím k prodeji bytovou jednotku 3+1/L o velikosti 70 m2 na adrese ul. Estonská Kladno - Kročehlavy. Byt je situován ve 12. nadzemním podlaží panelového domu se 2 výtahy (nákladní a osobní). Dispozice: Zádveří, ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyň – 2x vstup na lodžii, koupelna s vanou, samostatné WC. Podlahová krytina: laminátová plovoucí, keramická dlažba, PVC. Orientace bytu: kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj (V), ložnice (J), okna plastová r. 2011. Dům je po kompletní revitalizaci: zateplení, fasáda, střecha, výtahy, lodžie – cca 2010.
Kuchyňská linka rohová rustikál na míru včetně spotřebičů: myčka „BOSCH“, horkovzdušná trouba „CANDY“, plynová varná deska „CANDY“, koupelna a WC: rekonstrukce r. 2009 původním majitelem. K bytové jednotce náleží sklep v suterénu domu o velikosti 1,5 m2. IS: elektřina částečně měď - hliník, vytápění ústřední dálkové, vodovod a kanalizace obecní, plyn – varná deska.
Veškerá občanská vybavenost v místě: Alber, OC Oáza, OC Jih, Lesopark Bažantnice, ZŠ + MŠ, služby, gastro, sportoviště 14 ZŠ. Parking: před domem. Dopravní dostupnost: vlaková stanice Kladno, autobusová stanice 5 min. chůze (městský, Praha – Veleslavín, Zličín). Nemovitost lze financovat HYPO úvěrem, který vám ráda zařídím. Majitelé si vyhrazují právo rozhodnout o nejlepší nabídce.

Prodej, Byty 3+1,  m² - Kladno - Kročehlavy

Popis nemovitosti

Cena4 690 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 3+1
LokalitaEstonská 2569, Kladno - Kročehlavy
OkresKladno
Náklady na bydlení4.478,- Kč/měsíčně včetně pro 3 osoby včetně FO (1.397,- Kč)
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná70 m²
Počet podlaží12
Podlaží umístění12
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Výtahano
Lodžieano (12 m²)
Sklepano (2 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10621010
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová