OV 3+1 Letovice, ul. Zámek, klenuté stropy, projekt od architektky, jedinečné místo, investice

Zámek, Letovice

Prodej, Byty 3+1
  • Osobní
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Cihlová
2 500 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Chcete být majitelem moderního bytu v zámeckém areálu? Vlastnit jedinečný byt s krbem a klenutými stropy? Chcete přijmout výzvu a sami byt dotvořit? Nyní je ta pravá chvíle, kdy můžete svůj záměr uskutečnit.

Nabízíme bytovou jednotku v OV o CP 88 m2, v Letovicích na ulici Zámek, v historickém domě se šesti byty v zámeckém areálu. Součástí nabídky je i zpracovaný projekt od architektky na bytovou jednotku o velikosti 2+1 či 3+1. Rozpočet na dokončení bytu je odhadovaný na 1,5 mil Kč. Po dohodě možné předat kontakt na stavební firmu, která je připravena zakázku dokončit.

Hlavní předností bytu je velký obývací prostor s jídelnou (33 m2) s dominantním prvkem – krbem s výsuvnou vložkou a klenutými stropy. Prostup světla je zajištěn díky oknům orientovaným na tři světové strany – východní s francouzským oknem a výstupem z bytu, severní s pohledem do krajiny a západní s romantickým pohledem na zámek. Samostatná ložnice (12 m2) je orientována na východ, kuchyně (10 m2) s oknem na západ. V koupelně je navržena volně stojící vana a je zde i dostatek místa pro 2 umyvadla. V bytě se nachází taktéž prostor pro technické zázemí (kotel, pračka, sušička). Vzdušný prostor bytu umocňují vysoké stropy přes 3 metry výšky.

Využijte svou příležitost. Byt se nachází na jedinečném místě, které Vás nadchne svou polohou, vysoko na kopci, kde se můžete cítit svobodně, obklopeni zelení přilehlého zámeckého parku (26 ha). Areál se nyní celý rekonstruuje, jedná se místo s velkým potenciálem do budoucna.

Doporučujeme k bydlení i jako investici. Přijeďte se podívat, prohlídky možné i o víkendu.

OV 3+1 Letovice, ul. Zámek, klenuté stropy, projekt od architektky, jedinečné místo, investice

Popis nemovitosti

Cena2 500 000 Kč
KategorieByty 3+1
LokalitaZámek, Letovice
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná88 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Výtahne
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-11-321
Kontaktovat makléře
Ing. Dana Valešová
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-dana-valesova
IČ: 75065827

"Vítám Vás na svém profilu. Dovolte, abych se představila.

Vystudovala jsem MZLU v Brně, Provozně ekonomickou fakultu. Na trhu s nemovitostmi působím od listopadu 2006. Po tuto dobu jsem získala potřebné znalosti i obchodní praxi. Ve společnosti CENTURY 21 působím jako samostatná realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a domů v Brně, ráda Vám však poradím i s prodejem pozemků, chat a garáží nebo pronájmem nemovitosti. Úspěšně jsem pomohla s prodejem již mnoha klientům. Celková hodnota mých realizovaných obchodů již přesáhla 300 mil. Kč. I Vám jsem připravena pomoci. Respektuji potřeby i přání každého z Vás, každého jednotlivého klienta individuálně. Ať už je to maximalizace kupní ceny, zajištění veškerého servisu spojeného s prodejem nebo spolehlivost či rychlost, dokáži Vám vyjít vstříc.

Budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi! :-)"

Kontaktovat makléře
bgIng. Dana Valešová