Prodej bytu 3+1, 77m², Letovice

Zámek 4/1, Letovice

Prodej, Byty 3+1
  • Osobní
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Smíšená
1 990 000 Kč

+ vč. odměny RK

Popis a parametry nemovitosti

Hledám nového majitele pro jedinečný byt na adrese Zámek 4, Letovice. Jedná o původní gotické prostory s dlouhým příběhem, které se nacházejí v přízemí bytového domu s orientací pokojů východ - západ. Nádherné, vysoké, lomené klenby. Genius loci.
Bytový dům má celkem 6 bytů, které byly v minulosti obývány vysoce postavenými zámeckými služebníky. Do zmiňovaného bytu se dostanete soukromým vchodem ze společné předzahrádky, která poskytuje dostatek soukromí - možnost vypít si kávu na čerstvém vzduchu a vypustit děti do zeleně, ale zároveň zůstat v centru veškerého dění. A že se toho na zámku Letovice děje hodně. Minimálně v sezóně :-).
Dispozičně má byt 6 místností, po rekonstrukci vychází nejlépe dispozice 3 + 1 s odděleným WC od koupelny a s velkorysou vstupní halou. Nicméně fantazii se meze nekladou a prostory můžete zrekonstruovat dle svých potřeb a nároků. Na rekonstrukci bytu je zpracována studie, jejíž součástí je posouzení statika a památkové péče. Nápady, jak by se v nádherných gotických prostorách mohlo bydlet, najdete na obrázcích tohoto inzerátu.
Z praktického hlediska nesmíme zapomenout na více než 1 m silné zdi, díky nimž se člověk v létě ochladí a které v zimě naopak podrží teplo uvnitř bytu.
Rekonstrukce fasády a oken ve společných prostorách je plánována na příští rok.
Pro další podrobné info nebo sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Prodej bytu 3+1, 77m², Letovice

Popis nemovitosti

Cena1 990 000 Kč + vč. odměny RK
KategorieByty 3+1
LokalitaZámek 4/1, Letovice
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná77 m²
Plocha podlahová77 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky13221008
Kontaktovat makléře
Martina Mareschová
CENTURY 21 Reality Macocha
+420 777 857 739
[email protected]
www.century21.cz/makler-martina-mareschova

Práci realitního makléře se věnuji s maximálním nasazením a vášní, protože svět nemovitostí je mojí srdcovou záležitostí už od roku 2007. Jsem komunikativní, empatická, upřímná a vždy se snažím udělat pro své klienty maximum. Zakládám si na individuálním, přátelském a lidském přístupu, protože jen ten dokáže odlehčit i složitější životní situace, které mohou prodej nebo koupi nemovitosti provázet. Těší mne, že díky mnohaletým zkušenostem a získaným vědomostem mohu klientům zaručit kvalitní a bezpečný prodej, koupi či pronájem jejich nemovitosti.

Kontaktovat makléře
bgMartina Mareschová