Prodej několika bytů 3+1, 2+kk, 2+1, 3+1, 3+kk, Třebušín u Litoměřic

Třebušín 53

Prodej, Byty 3+1
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Smíšená
  • Vybavený
  • Garáž, Parkovací stání
  • Terasa
  • Sklep
volejte makléři

cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám dům se čtyřmi byty, který je v současnosti rozdělen na pět samostatných bytových jednotek v obci Třebušín, ležící v CHKO Českéhé středohoří nedaleko Litoměřic. Částečně zateplený dům se sedlovou střechou, jehož součástí je velká oplocená zahrada se nachází v centru obce, kde naleznete základní občanskou vybavenost (škola, školka, obchod, restaurace). Dům v posledních letech prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí všech interiérů, střechy, výměnou všech oken atd..
Jedná se o velký dvoupodlažní rodinný dům s obytným podkrovím. Každá bytová jednotka je plně vybavena a má vlastní vstup, takže jednotlivé byty lze samostatně pronajímat. V jednom z přízemních bytů byla plánována přestavba na kavárnu s malou předzahrádkou, což vzhledem k poloze objektu zcela jistě zaručuje další finanční přínos. Součástí pozemku je velká stodola s novou střechou, ve které v současnosti parkuje několik aut. Parkování je také možno přímo na pozemku nebo v okolí domu.
Dům je možné využít pro vícečlennou rodinu, nebo jako samostatné bydlení až čtyřech rodin. Zastavěná plocha částečně podsklepeného domu je 276 m2, zahrada je o výměře 651 m2. Součástí zahrady je terasa, pergola a prostor pro dětské hry. Ve všech bytech jsou položeny nové laminátové nebo vinylové podlahy, v koupelnách je dlažba. Dům je napojen na elektřinu a vodovod. Odpad je řešen jímkou, ale je připraven projekt a vydáno povolení na napojení do kanalizace. Vytápění domu je zajištěno centrálním kotlem na tuhá paliva a každá bytová jednotka má také možnost topení vlastními krbovými kamny. Dům, který má i vlastní malou finskou saunu se prodává s veškerým vybavením, takže ho lze okamžitě obývat nebo jednotlivé byty pronajímat.
Pro více informací volejte makléře.

Prodej několika bytů 3+1, 2+kk, 2+1, 3+1, 3+kk, Třebušín u Litoměřic

Popis nemovitosti

Cenavolejte makléři cena k jednání
KategorieByty 3+1
LokalitaTřebušín 53
OkresLitoměřice
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná94 m²
Plocha zahrady651 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZařízenýAno
ParkováníAno
GarážAno
Terasaano
Sklepano
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky11331004
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Autobus

Autobus

Obchod

Obchod

Škola

Škola

Školka

Školka

Sportoviště

Sportoviště