Prodej luxusniho bytu 3+KK/T, Bulharsko

Balčik, Bulharsko

Prodej, Byty 3+kk Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Vybavený
  • Parkovací stání
  • Terasa
  • Výtah
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovolujeme si nabidnout k prodeji novostavbu luxusního bytu, 3+kk o velikosti 105m2, ve 5. patře domu s výtahem,ktera se nachází v Bulhasku v letovisku Balčik. Na pozemku, který byl dříve součástí palácového komplexu rumunské královny Marie Alexandry Viktorie Saxe-Coburg-Gotha (1875-1938).Obytný komplex Queen's View je jednolité veřejně nepřístupné území o celkové ploše 4 256 m2. Kolem komplexu se rozkládá městský park. Od komplexu je to k moři jen 250 metrů.Byt se skláda z obývaciho pokoje s kuchyňským koutem,2 koupelny s toaletou , 2x ložnice, terasa s výhledem na moře. Při stavbě bylo použito nejmodernějších materiálů a technologií a je tedy vybudován ve vysokém standardu.
Možnost parkování: ano
Podlahy: ve všech pokojích kromě koupelny jsou podlahy pokryty třívrstvými parketovými deskami firmy TARKETT, které jsou vyrobeny kompletně z přírodního dřeva - dvě vrstvy borovice a vrchní vrstva tloušťky 3,5 mm z přírodního dubu. Barva je „přírodní dub“. Třívrstvá struktura parket a tovární sedmivrstvý lakový nátěr zajišťují vysokou odolnost povrchu vůči mechanickým vlivům, působení vlhkosti a dalších nepříznivých faktorů.
Koupelna: stěny a podlahy - dlaždice moderních modelů a barev italské a španělské výroby v několika variantách. Sprchové kabiny ze skla, toalety zavěšené s vestavěnými nádržemi, umyvadla s konzolou nebo dekorativním sifonem, příslušné směšovací baterie a příslušenství. Veškeré vybavení je italské nebo španělské výroby, představené v několika variantách.
Měřiče: ano
Topení: Všechny pokoje v bytech jsou vybaveny přirozenou a nucenou ventilací. Trvalá cirkulace vzduchu uvnitř dlouhodobě uzavřených prostor je zvláště důležitá v podmínkách vlhkého přímořského vzduchu. Přísun vzduchu je zajišťován francouzským větracím systémem AERECO, který se automaticky otevírá při zvýšení vlhkosti vzduchu uvnitř místnosti. Systém je zcela spolehlivý a nevyžaduje žádné dodatečné náklady na údržbu.
Internet: ano
Televize: ano
Bezbariérový přístup: ano
The resort town Balchik is situated about 40 km north from the sea capital of Bulgaria – Varna. In one of the most comfortable Black sea bays, protected area Cape Kaliakra. The town`s history is more than 2 500 years old. If looked from the sea Balchik fascinates. It`s serpentine turning streets climb up the slope from the sea shore to the white hills, their interweaving and steps, twisting and turning between the houses, create unique character of the town. All the houses are buil in a mediterranean style – combination of white stone walls, red-yellowish tiled roofs and saturated green trees and blooming flowers. Exceptionally beautiful look of the city from the sea once caused the great Ovidius to cry out: “Greet you, oh, white stone city, with your unique beauty”. And still in nowadays many people get one thought crossing their mind – “it would be great to spend my old age in this town”. In Bulgaria which is now in movement, which builds and demolishes, repairs and renovates – this place is an island of peace, tidiness and perfection. Here is everything already done. Here all stress, nervousness, worry and uneasiness are over. Here man just live.
At the port there is always a fresh fish to buy and at the small stores fresh fruits and vegetables. Many restaurants with not so expensive and delicious kitchen lure with appetite smells and rich wine choice.
There is a yacht port in Balchik build in 2007. Except of the yacht places there is offered a full range of services concerning yacht maintenance. Besides there is a helicopter landing place.
There are 3 already opened golf courses not far away from the town. They were designed from the world famous golf players Ian Woosnam and Gary Player.
Few kilometers north is situated a small SPA complex with it`s own mineral springs.

Prodej luxusniho bytu 3+KK/T, Bulharsko

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategorieByty 3+kk
LokalitaBalčik, Bulharsko
Okres
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná105 m²
Plocha podlahová105 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění5
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok výstavby2015
ZařízenýAno
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano (15 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky112-01-015
Kontaktovat makléře