Prodej novostavby 3+kk s terasou

K učilišti, Praha

Prodej, Byty 3+kk Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Smíšená
  • Nevybavený
  • Terasa
  • Výtah
prodáno

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám byt 3+kk (99 m2) s terasou (55 m2) v nově vznikajícím developerském projektu ve Štérboholech. Projekt naplňuje obecné představy o skutečně moderním bydlení. Odráží rostoucí nároky na kvalitu nových bytů, respektuje charakter lokality a přispívá k ochraně životního prostředí. Jeho nízkoenergetické, pouze čtyřpodlažní budovy přirozeně navazují na okolní zástavbu. Štěrboholy jsou oázou klidu, ve které můžete žít vlastním tempem. Blízkost přírody i městské infrastruktury z nich dělá skvělé výchozí místo nejen pro vaše výlety, ale i spokojenější život.
Velmi dobrou dopravní dostupnost důležitých míst v Praze i vyhledávaných lokalit na sever či východ od metropole najdou ve Šterboholech řidiči. MHD nabízí několik autobusových linek, které vás za pár minut dovezou do stanice metra A Depo Hostivař.

Prodej novostavby 3+kk s terasou

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize
KategorieByty 3+kk
LokalitaK učilišti, Praha
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná99 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
ZařízenýNe
Výtahano
Terasaano (55 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky125-11-079
Kontaktovat makléře
Ing. Lucie Bilá
CENTURY 21 General
+420 604 271 207
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-lucie-bila

"Pro realitního makléře není nic lepší než uzavřený obchodní případ, na konci kterého jsou spokojení jak prodávající tak kupující, ale tím to nekončí... Nejpodstatnější jsou pozitivní reference klientů a doporučení realitního makléře svým kamarádům a známým.
Tohle je moje cesta, tímto se řídím již delší čas a nyní výhradně prodávám jen na doporučení svých klientů. To samé se snažím docílit i u našich makléřů. Aby svou práci odvedli na 100%, aby byli profesionální, zodpovědní, samostatní, vytrvalí a snažili se klientům naslouchat, až pak mohou očekávat pozitivní reakce klientů a jejich doporučení.
Abychom byli nenahraditelnými, musíme být odlišní. (C. Ch.)
Doufám, že budeme pro Vás nenahraditelnými a přesvědčíme Vás naší odlišností od jiných makléřů naší profesionalitou, trpělivostí, vytrvalostí, zodpověností, samostatností a uměním naslouchat!
V realitách se věnuji zejména rezidenčním nemovitostem a developerským projektům."

Kontaktovat makléře
bgIng. Lucie Bilá