Prodej, Byty 4+1, 91,1m² - ul. Litevská, Kladno - Kročehlavy

Litevská, Kladno - Kročehlavy

Prodej, Byty 4+1 Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Po rekonstrukci
  • Panelová
  • Nevybavený
  • Lodžie
  • Sklep
  • Výtah
prodáno

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi hezký slunný byt o dispozicí 4+1/L,OV, s výměrou 91,1 m2, vytápěná plocha 84,1 m2 , v bytové zástavbě města Kladna Kročehlavy, ul. Litevská. Byt se nachází ve 2. NP ze 7. NP panelového domu. Rekonstrukce domu byla provedena v roce 2018 (zateplení, fasáda). Byt prošel rekonstrukcí v roce 2010 – kuchyňská linka včetně spotřebičů (plynová deska, horkovzdušná trouba a digestoř „EDESA“), zděné jádro - koupelna s vanou, samostatné WC, podlahová krytina, elektřina 2/3 bytové jednotky. Dispozice: předsíň, 3x ložnice, obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii, kuchyně, koupelna, WC, 2x šatna, sklepní koje v suterénu domu.
Bytový dům disponuje společnou sušárnou, kolárnou a osobním výtah. Orientace bytu SV – kuchyně, obývací pokoj, 1x ložnice. JZ – 2x ložnice. Podlahová krytina v obytných místnostech laminátová v kuchyni, koupelně keramická dlažba a obklad, okna plastová osazena žaluziemi. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, Pošta, Norma, OC Oáza, obchody, lékař, lékárna, dětská hřiště, Lesopark Bažantnice, restaurace atd.), 5 –10 minut chůze. Výborná dostupnost do Prahy autem cca 20 min (R6, R7), busem nebo vlakem 35 min. Byt je volný od 5/2021. Pokud máte zájem o více informací a případnou prohlídku bytu, neváhejte mi kontaktovat!

Prodej, Byty 4+1, 91,1m² - ul. Litevská, Kladno - Kročehlavy

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 4+1
LokalitaLitevská, Kladno - Kročehlavy
OkresKladno
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná91 m²
Plocha podlahová91 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
ZařízenýNe
Výtahano
Lodžieano (7 m²)
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky106-11-005
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová