Prodej, Byty 4+1, 91,5 m² - Kladno

Fráni Šrámka 847, Kladno

Prodej, Byty 4+1
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Panelová
  • Lodžie
  • Sklep
  • Výtah
6 590 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji velmi hezký slunný byt s dispozicí 4+1/L o výměře 84,5 m2 + 7m2 lodžie v okrajové části města Kladna - Rozdělov. Byt je po kompletní rekonstrukci (2000), nachází se v 5.N.P. ze 8.N.P. panelového bytového domu po kompletní revitalizaci. Dispozice: předsíň, dětský pokoj, ložnice – orientace oken sever, následuje koupelna s vanou a WC, obývací pokoj se vstupem na lodžii, kuchyně s jídelnou, technická místnost, dětský pokoj, koupelna se sprchovým boxem a WC - orientace jih.
Podlahová krytina v obytných místnostech laminátová plovoucí, v kuchyni a koupelnách keramická dlažba a obklad.
Spotřebiče: vestavěná lednice, horkovzdušná trouba, plynová deska, myčka „Whirlpool“, digestoř „Zanussi“ – po domluvě s prodávajícími je možné ponechat kompletní vybavení viz fotodokumentace.
Vytápění bytu ústřední dálkové, okna plastová osazena žaluziemi. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu o výměře 3 m2.
V 1. NP – kolárna.
Bytový dům je po kompletní revitalizaci v průběhu 2018 – 2022, úvěr byl doplacen v roce 2021. Zálohy pro 3 osoby činní 6.757,- Kč, elektřina 1.750,- Kč, plyn kvartálně 1.270,- Kč.
Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí (MŠ, ZŠ, Billa, Tesco, Lidl … Lesopark včetně cyklostezek, zimní stadion, krytý bazén + venkovní koupaliště, dětské hřiště, Oblastní nemocnice Kladno, obchody, restaurace, služby. Dopravní dostupnost: nájezd na R6 Velká Dobrá, MHD a PID 50 m od domu.
Byt je k dispozici 7/2023, nabízí velmi příjemné a klidné bydlení. Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Prodej, Byty 4+1,  91,5 m² - Kladno

Popis nemovitosti

Cena6 590 000 Kč
KategorieByty 4+1
LokalitaFráni Šrámka 847, Kladno
OkresKladno
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná92 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění5
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Výtahano
Lodžieano (7 m²)
Sklepano (3 m²)
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10621176
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream Praha
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová