prodej nadstandardně zrenovovaného bytu ve fázi novostavby, 4+kk/T, 210m² Praha 1 - Josefov

Široká, Praha - Josefov

Prodej, Byty 4+kk
  • Osobní
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Vybavený
  • Terasa
  • Výtah
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi luxusní byt, umístěný v 6.a 7.nadzemním podlaží zrenovovaného historizujícího domu v ulici Široká, Josefov, Praha 1.
Byt vznikl na základě projektu renovovaného interierového designera nákladnou renovací původních prostor.
Je zařízený i vybavený nábytkem na míru.
V 6.podlaží vstupní prostor, doplněný o šatnu, komoru a s hostinským wc, plynule přechází do obývacího pokoje. Ten je spojený s kuchyňskou částí, která přechází do jídelny, na kterou navazuje rozlehlé okno s terasou.
Na podlaze jsou masivní dubové vlisy, velkoplošná okna komunikující s okolní zástavbou nabízí působivé dynamické výhledy.
Prostor tohoto podlaží doplňuje ložnice s vlastní koupelnou a šatním prostorem.
V 7.podlaží je na galerii prosvětlené řadou oken umístěná studovna; ta pokračuje především do hlavní ložnice, doplněné vlastní koupelnou.
I ložnici obklopují dynamické výhledy na střechy okolních domů, Hrad, Vltavu.
Toto podlaží disponuje další ložnicí s vlastní koupelnou.
Dům je po většinové renovaci, nabízí dnes tolik vyhledávané soukromí a klid.
Poloha domu, výjimečná lokalita, vysoká kvalita zpracování interieru s nadčasovým designem, rozlehlé prostory bytu v obou podlaží a v neposlední řadě až elektrizující výhledy, budou majitele, který si pořídí tento byt, neustále utvrzovat o kvalitě provedené investice.

prodej nadstandardně zrenovovaného bytu ve fázi novostavby, 4+kk/T, 210m² Praha 1 - Josefov

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategorieByty 4+kk
LokalitaŠiroká, Praha - Josefov
OkresHlavní město Praha
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná210 m²
Plocha podlahová200 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění7
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2020
ZařízenýAno
Výtahano
Terasaano (20m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-01-351
Aktualizace20. 7. 2021
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg