byt 4kk/B,T, 186,7m2, terasa 19,4m2 a balkon 1,8m2, Staré Město/Josefov, Praha 1

Vězeňská, Praha - Staré Město

Prodej, Byty 4+kk
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Nevybavený
  • Balkón, Terasa
  • Výtah
info v RK

+DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi byt o předpokládané dispozici 4-5kk, umístěný v 6. a7. podlaží kompletně zrenovovaného historizujícího domu z počátku minulého století. Byt je umístěný v nadstandardním projektu zahraničního developera, splňuje vysoké nároky na kvalitu. Byt je orientovaný do reprezentativní ulice a také směrem ke Starému Městu, s působivými výhledy, částečně na Hrad, na střechy Starého a Nového Města a Josefova. Metráž bytu 186,7m2 - čistá bytová plocha, nad její rámec byt disponuje ještě terasou (19,4m2) a balkonem (1,8 m2). Byt zaujme především velkoformátovými okny v obývacím pokoji. Výška obytného prostoru zde dosahuje 6 m. V posledním podlaží, na které navazuje rozlehlá terasa, došlo při generální renovaci domu k nastavení střechy a vznikl tak působivý a komorní obytný prostor. Každá ze tří ložnic má vlastní šatnu a koupelnu. Byt je ve fázi "white walls", ve které bude předaný novému majiteli. Znamená, že většina technologického vybavení bytu je již zakoupená a nainstalovaná, na majiteli je se jen rozhodnout, jakou finalizaci povrchů zvolí. Uvedená cena neobsahuje DPH. Dům je po nedávno dokončené nadstandardní renovaci, při které došlo k vystěhování celého domu a následně k prodeji všech jednotek novým majitelům. Všechny jednotky v domě jsou již prodané a dokončené, kromě obou mezonetů. Parking před domem (rezidenční zona), podzemní parking je 275m od domu- náměstí Miloše Formana.
Dům je umístěný nedaleko Pařížské ulice, v samém srdci Starého Města, avšak stranou od hlavního turistického proudu. Lokalita je známá obchody s kvalitními výrobky a potravinami, divadly, restauracemi a historickými památkami.
Neváhejte se obrátit na makléře pro další informace.

byt 4kk/B,T, 186,7m2, terasa 19,4m2 a balkon 1,8m2, Staré Město/Josefov, Praha 1

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK +DPH
KategorieByty 4+kk
LokalitaVězeňská, Praha - Staré Město
Okres
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná208 m²
Plocha podlahová187 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění6
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1900
Půdní vestavbaano
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
Výtahano
Balkónano (2 m²)
Terasaano (19 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-101-320979
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina
IČ: 67289720

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg