Novostavba luxusního rodinného domu 135m2 s pozemkem 479m2 Řisuty u Prahy

Řisuty 161

Prodej, Byty 4+kk
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
  • Parkovací stání
  • Balkón, Terasa
7 998 000 Kč

Včetně veškerých nákladů, na klíč

Popis a parametry nemovitosti

Prodej krásného a luxusního domu (poloviny prakticky navrhnutého dvojdomu) 135m2 se slunným pozemkem 479m2 v Řisutech, nedaleko Prahy. Jedná se o atraktivní novostavbu nízkoenergetického domu o dispozici 4+kk se dvěma šatnami, technickou místností a dvěma koupelnami.

Zdrojem vytápění je velice kvalitní a maximálně úsporné tepelné čerpadlo s technologií vzduch / voda značky LG. V celém domě je vyprojektováno podlahové teplovodní topení s chytrým termostatem a aplikací na telefon. Za příplatek 145.000,- Kč je možno zahrnout instalaci solárních panelů (fotovoltaické elektrárny) na střeše pro maximální soběstačnost. V době vysokých cen elektřiny se zde nemusíte obávat měsíčních režijních nákladů na bydlení. Odhadované měsíční náklady činí pouhých 4.000,-Kč!

Poctivý betonový základ je u této stavby samozřejmostí, stejně jako ta nejlepší možná izolace proti vlhkosti a radonu. Stavba je zděna z kvalitních pálených cihel značky Porotherm, tloušťka 380 mm, zateplených difúzně otevřenou, minerální vatou, díky které je v domě udržována přirozená vlhkost a maximální kvalita ovzduší. Zateplení střechy je zde mezi-krokevní foukanou izolační pěnou, též difúzně otevřenou.

Střešní konstrukce - poctivý dřevěný krov s pozednicí, krytina - kvalitní antracitové střešních tašky. Okna jsou zde použita izolační plastová trojskla v barvě - antracit. Hlavní francouzské okno v obývacím pokoji bude portál s hranou zároveň s podlahou pro maximální komfort.

Fasáda zde bude obložena pravým dřevem (vysoce kvalitní Modřín), není potřeba se obávat jeho údržby, jelikož bude natřeno a ošetřeno ochranným nátěrem. Obytné podkroví domu čítá balkón v ložnici s nádherným výhledem na celou obec a les, jako na dlani.

Prestižní používané materiály (vinylové podlahy, lesklá dlažba, zařizovací předměty Villeroy & Boch, precizní stříkané sádrové omítky, bezpečnostní zámky, bezpečný plot..).

Cena zahrnuje dům v kompletním dokončení, tedy konkrétně včetně: vytápění, oplocení, parkovacího stání, obkladů, osvětlení, zařizovacích předmětů koupelen, dveří obložek, lišt, okapů, svodů,.. Zkrátka jen se nastěhovat..

Celý dům včetně zahrady je situován na slunnou jižní stranu a je promyšlen do posledního detailu. Za příplatek lze nadstandardně osadit před-okenní elektrické žaluzie či rolety, vybudovat přístřešek na auto, nebo dvě, či implementovat prvky chytré domácnosti.

Rádi dům dokončíme dle představ kupujícího (druh podlahové krytiny, barva krytiny, dveří, obložek, obkladů, výběr vany, umyvadel, wc, barva výmalby...).

POZOR JEŠTĚ STÁLE LZE UPRAVOVAT!

Předpokládaný termín dokončení je 12/2022. Stavba již započala a je zabezpečena, po dohodě se lze přímo na stavbu kdykoliv podívat, stejně jako na její průběh.

Občanská vybavenost přímo v obci: mateřská škola, pošta, hospůdka, řeznictví, dětské hřiště, rybník..

Skvělá dopravní dostupnost do Prahy pouhých 15min po blízké dálnici D7 či D8. Rádi a zdarma zajistíme výhodný hypoteční úvěr na koupi této nemovitosti.

Novostavba luxusního rodinného domu 135m2 s pozemkem 479m2 Řisuty u Prahy

Popis nemovitosti

Cena7 998 000 Kč Včetně veškerých nákladů, na klíč
KategorieByty 4+kk
LokalitaŘisuty 161
OkresKladno
Nízkoenergetickýano
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná135 m²
Plocha zahrady479 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Rok kolaudace2022
Rok výstavby2022
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Balkónano (6 m²)
Terasaano
KomunikaceBetonová
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
Velmi úsporná B
8000 kWh/m²/rok
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14721041
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Pošta

Pošta

Autobus

Autobus

MHD

MHD

Obchod

Obchod

Školka

Školka

Dominik Ondrůšek, LL.M.
CENTURY 21 FairTrade
+420 775 098 880
[email protected]
www.century21.cz/makler-dominik-ondrusek-ll-m
IČ: 06960464

Jsem týmový hráč, který tvrdě hájí zájmy svých klientů. 100% Záruka spolehlivosti. Za kvalitu služeb ručím jménem svým i společnosti.

Kontaktovat makléře
bgDominik Ondrůšek, LL.M.