Prodej bytu 4+kk,112m2, zahrada 185m2, obec Velké Přílepy

Sportovní 1091, Velké Přílepy

Prodej, Byty 4+kk Prodáno
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Částečně vybavený
  • Parkovací stání
  • Balkón
prodáno

Znovu v prodeji

Popis a parametry nemovitosti

Nahlédněte virtuální prohlídkou do jedinečně řešeného bytu o dispozici 4+kk, 101.54 m2 rozdělených do dvou pater s velkorysou, plnohodnotnou zahradou obklopující celý byt o celkové velikosti 185m2, nacházející se v lokalitě Prahy – Západ, obec Velké Přílepy, ulice Sportovní. V této čtvrti se jedná o koncept samostatně stojících rodinných domů, kde jsou tři bytové jednotky, každá s vlastní zahradou postavených v roce 2017. Nutno je zde zmínit vynikající sousedské vztahy, kde lidé vytvořili úžasně přátelskou komunitu, kterou člověk ocení až v běžném provozu.
Hlavní doménou této nemovitosti je velkorysá zahrada obklopující byt, ze které je možný vstup jak z obývacího pokoje tak z ložnice (případně pokoje pro hosty). Druhé patro je přístupné z centrálního schodiště, kde naleznete centrální koupelnu s rohovou vanou a společnou toaletou. Dva velkorysé a světlé pokoje s výhledem do zahrady přičemž jeden z nich má balkon 2.8 m2.
Celý byt má podlahové vytápění, které zajišťuje plynový kotel BAXI, který zároveň ohřívá vodu do 40l zásobníku. Kanalizace, obecní vodovod je samozřejmostí. Odhadované měsíční náklady jsou cca 4.500,-Kč. Dá se říci, že kupujete rodinný dům se zahradou za nižší pořizovací cenu než-li klasický samostatně stojící dům. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.
Obec Velké Přílepy je vyhledávanou lokalitou pro klidné rodinné bydlení s komfortní dopravní dostupností do Prahy 6. BUS: 316 Vás doveze na metro A –Bořislavka.

Prodej bytu 4+kk,112m2, zahrada 185m2, obec Velké Přílepy

Popis nemovitosti

Cenaprodáno Znovu v prodeji
KategorieByty 4+kk
LokalitaSportovní 1091, Velké Přílepy
OkresPraha-západ
Nízkoenergetickýano
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná112 m²
Plocha podlahová102 m²
Plocha zahrady185 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
Balkónano (3 m²)
KomunikaceDlážděná
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize, Ostatní
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové
Velmi úsporná B
31.4 kWh/m²/rok
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky021-01-313
Kontaktovat makléře
Milan Břečka
CENTURY 21 Premium
+420 725 293 154
[email protected]
www.century21.cz/makler-milan-brecka

Působím v realitách již několik let, mám za sebou více než 150 spokojených klientů,kteří mé služby doporučují a předávají své zkušenosti známým, kolegům a přátelům. Tyto doporučené obchody mi dělají velikou radost a zároveň mne zavazují udržet stále svůj profesionální standar všech služeb. Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti v oblasti Praha a Střední Čechy. Považuji se za energického,přátelského a upřímného člověka zaměřeného na potřeby a osobní přání svých klientů. Za uplynulý rok jsem získal ocenění Centrury 21 - Club Gold.

https://prodejbytu-praha.cz/

Kontaktovat makléře
bgMilan Břečka