byt 6+1/B,T, 248m2, terasa 52m2, balkon 5,7m2, Staré Město/Josefov, Praha 1

Vězeňská, Praha - Staré Město

Prodej, Byty 6 a více pokojů
  • Osobní
  • Stav: Novostavba
  • Cihlová
  • Nevybavený
  • Balkón, Terasa
  • Sklep
  • Výtah
47 000 000 Kč

+DPH

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi byt o dispozici 6+1, umístěný v 6. a7. podlaží kompletně renovovaného historizujícího domu z počátku minulého století. Byt je umístěný v nadstandardním projektu zahraničního developera, splňujícího vysoké nároky na kvalitu. Byt je orientovaný částečně do reprezentativní ulice a částečně směrem ke Starému Městu, s působivými výhledy na Hrad, na střechy Starého a Nového Města a Josefova. Metráž bytu je 247,9m2, nad její rámec byt disponuje ještě terasou (52,3m2) a balkonem (5,7m2). Uvedená cena neobsahuje DPH. Dům je po právě dokončené nadstandardní renovaci, byt je ve fázi "white walls", ve které bude předaný novému majiteli. Parking před domem (rezidenční zona), podzemní parking je 275m od domu- náměstí Miloše Formana. Neváhejte se obrátit na makléře pro další informace.

byt 6+1/B,T, 248m2, terasa 52m2, balkon 5,7m2, Staré Město/Josefov, Praha 1

Popis nemovitosti

Cena47 000 000 Kč +DPH
KategorieByty 6 a více pokojů
LokalitaVězeňská, Praha - Staré Město
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná306 m²
Plocha podlahová248 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění6
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok výstavby1900
ZařízenýNe
Výtahano
Balkónano (6m²)
Terasaano (52m²)
Sklepano (5m²)
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-101-320978
Aktualizace16. 9. 2021
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg