Dvoupatrový dům k rekonstrukci vhodný k bydlení či rekreaci

Bělá pod Pradědem - Domašov

Prodej, Chalupa
  • Stav: Před rekonstrukcí
  • Zahrada
3 500 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme dvoupatrový rodinný dům s možností obytného podkroví. Jedná se o 6+1 s prostornými pokoji a šatnou u každé ložnice. K domu přináleží dílna a garáž. Dům je podsklepený. Topení je v domě zajištěno kotlem. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.

Celkový pozemek má výměru 750m2 se zastavěnou plochou 200m2. K domu je přístup po veřejné komunikaci a jsou zde veškeré inženýrské sítě.

Dům je suchý, vlhkost je odváděna řekou Bělá, které protéká před domem. Dům je určený k rekonstrukci, lze ho využít na bydlení, osobní rekreaci a nebo krátkodobé pronájmy.

Bělá pod Pradědem se nachází v krásné krajině Hrubého Jeseníku. Přímo v obci se nachází Skipark Filipovice a nedaleko Ski areál Kouty a Ramzová. Oblast je i velmi populární na turistiku a to především blízký Praděd, Červenohorské sedlo nebo Šerák.

Obec se nachází jižně přímo na kraji města Jeseník a je zde tak dobrá dostupnost k veškeré občanské vybavenosti. Asi 200 m od domu se nachází COOP Jednota a zastávka autobusu.

Dvoupatrový dům k rekonstrukci vhodný k bydlení či rekreaci

Popis nemovitosti

Cena3 500 000 Kč
KategorieChalupa
LokalitaBělá pod Pradědem - Domašov
OkresJeseník
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku750 m²
Plocha zastavěná200 m²
Plocha zahrady550 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05422107
Kontaktovat makléře
Petr Kořínek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-petr-korinek
IČ: 08894817

V realitním obchodě bych chtěl dosáhnout maximální spokojenosti všech stran, bez jakýchkoliv komplikací a starostí při průběhu celého procesu. Studoval jsem ekonomii a management, jsem tedy zvyklý komunikovat s lidmi na profesionální úrovni. Mám otevřený a kreativní pohled na věc, proto se nezastavím před jakoukoliv výzvou. Věřím, že člověk se učí celý život, proto ke každému klientovi a jeho osobnímu příběhu přistupuji jako k cenné zkušenosti.

Kontaktovat makléře
bgPetr Kořínek