nabízí, prodej 2+kk Jeseníky

Jeseník

Prodej, Chalupa
  • Stav: Novostavba
2 590 000 Kč

+DPH s možností odpočtu, + včetně provize a právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Máte rádi Jeseníky a chtěli byste investovat v tomto kraji? Máme pro Vás zajímavou nabídku apartmánových bytů v nově budované rekreační oblasti v Horním Václavově, který se nachází na strategickém místě v pohoří Hrubého Jeseníku.

Jeseníky nabízejí řadu krásných míst k turistickým i cyklistickým výletům. Krásy přírody je možno shlédnout v širokém okolí a za zmínku stojí např. Praděd, Rešovské vodopády nebo Červenohorském sedlo. Jednou z krásných naučných stezek je Bílá Opava, která Vás provede romantickými zákoutími, vodopády a skalními útvary. Moderní a přitom starobylé ojediněle přebudované lázně obklopené horskou přírodou a nejčistším vzduchem ve střední Evropě – to je Karlova Studánka. V zimním období je o sport a zábavu postaráno ve vyhlášených zimních střediscích, jako je např. Čerťák, Avalanche nebo Karlov. To vše a mnohém více nabízí projekt Srdce jesenického podhůří pod Pradědem.

Přízemní apartmán 2+kk se nachází v 1.NP. Apartmán se samostatným přístupem a velkou terasou se skládá místností pro ložnici, koupelnou s WC a obývacím pokojem. Podlahová plocha apartmánů činí 64 m2 (obytná plocha 47, 2 m2 + 16, 8 m2 terasa).

Apartmán je vybaven sanitárním zařízením. Jsou zde kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny a vnitřní krbová kamna. Podlahové krytina v pokojích je laminátová s dekorem dřeva, na chodbě a v koupelně se nachází keramická dlažba .

V zastoupení majitele Vám rovněž nabízíme apartmánové byty 2+kk a 3+kk v 10 apartmánových domech. Výstavba byla již zahájena a její předpokládané dokončení je naplánované na jaro 2021.

K jednotce se pořizuje ¼ okolního pozemku – vlastní pozemek a terénní úpravy – posezení, pískoviště, 2 stání pro auta + 370. 000 Kč bez DPH.

Pokud i Vám dává smysl tato investice a já věřím, že ano, tak mne neváhejte kontaktovat pro více informací, setkání a následnou prohlídku.

nabízí, prodej 2+kk Jeseníky

Popis nemovitosti

Cena2 590 000 Kč +DPH s možností odpočtu, + včetně provize a právního servisu
KategorieChalupa
LokalitaJeseník
OkresJeseník
Velikost2 pokoje
Plocha užitná64 m²
Plocha pozemku200 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Terasaano (16m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky095-02-106
Aktualizace5. 5. 2021
Kontaktovat makléře