Rekreační objekt, 626 m2 s pozemkem 4012 m2, Lužické hory

Mařenice 116

Prodej, Chalupa Prodáno
  • Stav: Ve výstavbě
prodáno

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme Vám novostavbu velkorysého rekreačního objektu (626 m2), který má potenciál jako chalupa pro velkou rodinu, rekreační objekt pro firmu nebo jako apartmánový dům. K objektu patří rozsáhlý oplocený pozemek o velikosti 4.012m2.
Objekt je v nedokončeném stavu s vydaným platným stavebním povolením. Dostavba vnitřního vybavení objektu (včetně podlah, koupelen, rozvodů) je již na novém majiteli.
Prostor hlavní budovy tvoří v přízemí (152 m2) společenská místnost s krbem (70 m2), na kterou navazuje kuchyň (12,6 m2) a jídelna (38,5 m2), toaleta a hala. Z hlavní místnosti je výstup na terasu.
V prvním patře (188 m2) jsou 4 pokoje (28, 25, 28, 29 m2), každý pokoj má vlastní koupelnu o velikosti od 4 do 13 m2 a oddělenou šatnu 6 m2. Ze dvou pokojů je výstup na pavlač a také na pobytovou terasu 136 m2, která je umístěna na střeše vedlejší stavby.
Ve druhém patře (188 m2) je příprava pro 2 velké obytné prostory případně společenské místnosti, ze kterých je výhled do krajiny přes uzavřené lodžie.
Součástí rekreačního objektu je vedlejší stavba (98,55 m2) pro fitness a hobby. Možnost pro vybudování tělocvičny, golfového trenažéru, sauny, atd.
Rekreační objekt se nachází v nádherném prostředí Lužických hor, oblíbeném turisty a cyklisty. V blízkosti se nachází golfový resort MALEVIL.
Doporučuji prohlídku.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Rekreační objekt, 626 m2 s pozemkem 4012 m2, Lužické hory

Popis nemovitosti

Cenaprodáno
KategorieChalupa
LokalitaMařenice 116
OkresČeská Lípa
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná626 m²
Plocha pozemku4.012 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Balkónano (18 m²)
Terasaano (57 m²)
PENB nedodán G
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky125-12-031
Kontaktovat makléře
Ing. Lucie Bilá
CENTURY 21 General
+420 604 271 207
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-lucie-bila

"Pro realitního makléře není nic lepší než uzavřený obchodní případ, na konci kterého jsou spokojení jak prodávající tak kupující, ale tím to nekončí... Nejpodstatnější jsou pozitivní reference klientů a doporučení realitního makléře svým kamarádům a známým.
Tohle je moje cesta, tímto se řídím již delší čas a nyní výhradně prodávám jen na doporučení svých klientů. To samé se snažím docílit i u našich makléřů. Aby svou práci odvedli na 100%, aby byli profesionální, zodpovědní, samostatní, vytrvalí a snažili se klientům naslouchat, až pak mohou očekávat pozitivní reakce klientů a jejich doporučení.
Abychom byli nenahraditelnými, musíme být odlišní. (C. Ch.)
Doufám, že budeme pro Vás nenahraditelnými a přesvědčíme Vás naší odlišností od jiných makléřů naší profesionalitou, trpělivostí, vytrvalostí, zodpověností, samostatností a uměním naslouchat!
V realitách se věnuji zejména rezidenčním nemovitostem a developerským projektům."

Kontaktovat makléře
bgIng. Lucie Bilá