Chata, Dolní Bukovina u Mnichova Hradiště.

Horní Bukovina - Dolní Bukovina

Prodej, Chata
  • Stav: Projekt
info v RK

cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu / montovaný domek v obci Dolní Bukovina, nedaleko Mnichova Hradiště (cca 30 minut od Liberce, cca 50 minut jízdy od Prahy). Nemovitost se nachází v malebné oblasti mezi Kokořínskem a Českým rájem a je proto vhodná pro rekreaci, případně i pro trvalé bydlení v blízkosti přírody. V obci, cca 5 minut chůze od pozemku, se nachází koupaliště U Hrocha, které nabízí udržovanou čistou vodu a mnoho dalších služeb, viz www.koupaliste-bukovina.cz. Pozemek je připraven na stavbu montovaného domku, případně mobilheimu a to během cca 4 měsíců - pro více informací pište / volejte. Uvedené obrázky jsou pouze vizualizace. Pozemek parc. č. 92/30 má výměru 822 m2, pozemek parc. č. 92/1 (podíl 1/6) má výměru 867 m2. Doporučujeme především díky dobré dopravní dostupnosti po dálnici D10 a také vzhledem k omezené možnosti dalších staveb v této oblasti.

Chata, Dolní Bukovina u Mnichova Hradiště.

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK cena k jednání
KategorieChata
LokalitaHorní Bukovina - Dolní Bukovina
OkresMladá Boleslav
Velikost2 pokoje
Plocha užitná37 m²
Plocha pozemku966 m²
Počet podlaží1
Stav objektuProjekt
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Bezbariérovýano
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky05622038
Kontaktovat makléře
Mgr. Václav Hosnédl
CENTURY 21 Victory
+420 725 293 825
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-vaclav-hosnedl
IČ: 76322769

"Kvalitní a spokojené bydlení považuji za jednu ze základních životních potřeb člověka. Místo, ve kterém vyrůstáme a žijeme, ovlivňuje jak naši osobnost, tak celou rodinu. V České republice se lidé stěhují přibližně dvakrát za život; na jednom místě tak strávíme až dvacet pět let. I proto bychom výběru nemovitosti a lokality, se kterou spojíme život, měli věnovat patřičnou pozornost. Ideální nemovitost je totiž ta, ze které se neradi stěhujeme.
Naše kancelář poskytuje v mém zastoupení především profesionální poradenství (včetně např. investičních nemovitostí, pojištění a hypoték), stanovení co nejpřesnější reálné ceny nemovitosti (máme k dispozici databázi skutečných prodejních cen, které jsou často odlišné od cen inzerovaných) a zajišťujeme též právní služby spojené s prodejem, koupí i pronájmem.
Přes dvacet let bydlím v Praze 4. Přehled o realitním trhu mám ale i z dalších pražských částí. Studoval jsem ekonomii a působil ve veřejné správě. Veřejné dění a architektura (především rodinných domů a zahrad) je i mým koníčkem. Hovořím německy a anglicky. Mým heslem je osobní a korektní přístup.
Mile rád zodpovím veškeré Vaše „nemovitostní” dotazy a případně se budu těšit na spolupráci."

Kontaktovat makléře
bg