Stavební pozemek s chatou pro stavbu RD, 1567 m2 pro stavbu RD v Jevanech

Zahradní, Jevany

Prodej, Chata
  • Stav: Velmi dobrý
9 400 000 Kč

cena bez provize RK

Popis a parametry nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi krásný, rozlehlý stavební pozemek s chatou pro výstavbu RD o celkové výměře 1567 m2 v obci Jevany, okr. Praha-východ. Pozemek je rovinný, obdélníkového tvaru a je oplocen s tím, že přístup a příjezd k pozemku je z obecní komunikace ul. Zahradní. Na pozemku se nachází chata ev.č. 310 se zastřešenou terasou, která stojí na pozemku o výměře 33 m2 a dále velká dřevěná kůlna (objekt bez ev.č.) o výměře 33 m2. Chata je napojena na elektřinu a je vybavena klimatizační jednotkou. Tuto chatu lze využít nejen jako zázemí při stavbě rodinného domu, ale i později např. pro ubytování návštěv apod. Dále se na pozemku nachází skleník a studna. Na obecní vodovod a kanalizaci se lze napojit.
Dle platného územního plánu obce Jevany je pozemek zařazen v kategorii BI bydlení v rodinných domech městské a příměstské tj. je určen pro výstavbu rodinného domu s možností umístění nerušících obslužných funkcí místního významu (maloobchod, služby, administrativa apod.). Zastavitelná plocha při výstavbě RD je 25 % plochy pozemku (max. zastavěná plocha je 300 m2) při dodržení limitu 60 % minimální plochy zeleně.
Pozemek se nachází se v klidné lokalitě obce Jevany v ul. Zahradní, v bezprostřední blízkosti lesa, který přímo láká ke sběru hub, protože jevanské lesy, to je jistota houbařského úspěchu a poskytuje tak obrovský potenciál pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je situován v překrásném prostředí a v atraktivní lokalitě obce Jevany a určitě nemusíme zvlášť zdůrazňovat jak nádhernou přírodou, lesy a rybníky je tato obec obklopena a poskytuje tak příjemné místo k rekreaci sousedící s přírodní rezervací Voděradských bučin, které si jako svoji oázu klidu vybrala nejedna významná osobnost našeho kulturního života a právě v takové lokalitě se tento pozemek nabízí. V obci je základní občanská vybavenost, obchody se smíšeným zbožím, pizzerie, mateřská škola, pošta, restaurace, fotbalové hřiště, dětské hřiště, letní kino, základní škoda je v obci Vyžlovka. Spojení s Prahou zajišťuje příměstský autobus, cesta ke stanici metra Háje trvá necelých 45 minut.
Zvu Vás na prohlídku nemovitosti a neváhejte mě proto kdykoliv kontaktovat.

Stavební pozemek s chatou pro stavbu RD, 1567 m2  pro stavbu RD v Jevanech

Popis nemovitosti

Cena9 400 000 Kč cena bez provize RK
KategorieChata
LokalitaZahradní, Jevany
OkresPraha-východ
Velikost1 pokoj
Plocha užitná33 m²
Plocha pozemku1.567 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14232095
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Pošta

Pošta

Autobus

Autobus
příměstský

Kino

Kino
letní

Obchod

Obchod

Restaurace

Restaurace

Školka

Školka

Sportoviště

Sportoviště