Chata v Ostopovicích u Brna, celková plocha pozemku 428 m2, vhodný pro rekreaci

Ostopovice

Prodej, Chata Prodáno
  • Stav: Dobrý
  • Zahrada
prodáno

+ provize RK 5% + DPH

Popis a parametry nemovitosti

Chatová oblast je položena nad obcí Ostopovice. Autem se z Brna na chatu dostanete do 10 minut. Aktuální zastavěná plocha je 20 m2, užitná plocha cca 16 m2, plocha zahrady je 408 m2, celková plocha pozemků je 428 m2.
Dřevěná chata s kamennými základy a se sedlovou střechou má jedno nadzemí podlaží, kde najdete prostor pro spaní, kuchyňku a suchý záchod. V chatě je malý sklípek.
Chata není napojená na elektřinu, ale je zaplacen poplatek za možnost připojení se k svazu místních zahrádkářů. Antoníček se nachází přesně 25 m od hranice pozemku. Na pozemku je vrt studny z roku 2015 (předávací protokol říká, že studna je hluboká 29 m a pramen se nachází v 20 m).
Dle územní plánu se jedná o chatovou a zahrádkovou osadu s hlavním využitím pro stavby pro rodinou rekreaci, zahrady a zahrádky, s procentem zastavitelnosti 10 % (nejvýše však 50 m2 zastavěné plochy), procento zahrady min. 85 %, regulovaná výška stavby 3 m od nevyššího místa styku stavby se zemí, chata může mít jedno nadzemní podlaží, maximální výška zástavby 5,5 m od nevyššího místa styku stavby se zemí, minimální odstup budov je 10 m.
Ostopovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, na rozhraní Bobravské vrchoviny a Dyjsko-svrateckého úvalu. Severním krajem obce protéká potok Leskava. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel.
Více informací u realitního makléře.

Chata v Ostopovicích u Brna, celková plocha pozemku 428 m2, vhodný pro rekreaci

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK 5% + DPH
KategorieChata
LokalitaOstopovice
OkresBrno-venkov
Velikost1 pokoj
Plocha užitná16 m²
Plocha pozemku428 m²
Plocha zastavěná20 m²
Plocha zahrady408 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-12-158
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek