administrativní budova 403m2, náměstí Republiky Plzeň

náměstí Republiky, Plzeň - Vnitřní Město

Prodej, Činžovní domy
  • Stav: Velmi dobrý
  • Cihlová
  • Činžovní dům
25 000 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji historickou budovu v Plzni, na náměstí Republiky. Dům je v dobrém technickém stavu, je vhodný pro kancelář, pobočku firmy či provozovnu. Dům má 4 nadzemní podlaží a jedno podlaží podzemní. Zastavěná plocha je 145m2, celková užitná plocha je 403m2. Je zařízený, klimatizovaný. Jsou zde dva samostatné okruhy vytápění. Na podlahách koberce a dlažba, na oknech látkové žaluzie, k dispozici několikrát kuchyňka a další zánovní vybavení. Dostatek sociálních zařízení i pro jiné druhy provozu. Plánky k dispozici. Dům je také k pronájmu. Ostatní informace podá makléř.

administrativní budova 403m2, náměstí Republiky Plzeň

Popis nemovitosti

Cena25 000 000 Kč
KategorieČinžovní domy
Lokalitanáměstí Republiky, Plzeň - Vnitřní Město
OkresPlzeň-město
VlastnictvíJiný
Plocha užitná403 m²
Plocha pozemku200 m²
Plocha zastavěná145 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Rok výstavby1750
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky021-204-319863
Aktualizace16. 3. 2021
Kontaktovat makléře
Jaroslav Bolina
CENTURY 21 Premium
+420 722 504 504
[email protected]
www.century21.cz/makler-jaroslav-bolina

Oboru realit se věnuji od roku 2002, nabízím služby týkající se převodu, nebo nákupu, rezidenčních nemovitostí (bytů a rodinných vil), komerčních objektů, činžovních domů, pozemků, historických a rekreačních objektů, lesních pozemků, zajištění nájmů komerčních nebo rezidenčních prostor, převodu družstevních podílů. Jsem připravený pomoci s převody obchodních podílů, sloučení, rozštěpení firem a řešením nestandardních situací.

On my profile you will find residential properties, investment plots, some high-yield commercial/residential properties and others. I offer some properties “with no public presentation” in order to preserve the unique nature of the offer. For foreign investors we offer complete representation during the search for properties and price negotiations. I can mediate a high-quality legal service and can arrange other services (company foundation, a registered address in the Czech Republic, translators and interpreters).

Добро пожаловать. На моем профиле вы найдете прибыльную недвижимость коммерческую/жилую. Кроме того, вы найдете здесь информацию о коттеджной недвижимости средней и высшей категории, инвестиционных участках и пр. Многие виды недвижимости предлагаются «без публичного представления» в виду сохранения уникальности предложения. Для иностранных инвесторов, предлагаются услуги по представлению в поисках недвижимости, переговоров о цене, по посредничеству юридических услуг высокого уровня (Чехия и Европа), а также по обеспечению прочих видов услуг (учреждение компании, предоставление юридического адреса в ЧР, обеспечение услуг переводчика, размещение в Праге/ЧР и др).

Kontaktovat makléře
bg