Prodej nemovitosti

Prodat Váš domov a přestěhovat se do jiného je velmi emocionální rozhodnutí. Vyberte si nejbližší pobočku CENTURY 21®
a zároveň makléře, který je Vám sympatický a zobchodoval nemovitosti podobné té Vaší. Realitní makléř CENTURY 21 s Vámi probere způsoby, jak Vaši nemovitost prodat rychle a za nejlepší cenu!

Proč stále více klientů volí exkluzivní formu spolupráce?CENTURY 21 The Gold Standard

  1. Jedinečnost nabídky zaručuje, že bude nabízena za maximální možnou cenu. Pokud jednu nabídku nabízí více subjektů, začínají si uměle konkurovat a mnohdy bezdůvodně tlačí na snižování ceny.
  2. Výhradní smlouva uzavřená s makléřem CENTURY 21 neznamená, že Vaši nemovitost prodává jediný makléř. Díky propracovanému systému referenční spolupráce, kde všichni makléři vzájemně sdílí nabídky a poptávky, může kupujícího zajistit kterýkoli makléř z libovolné pobočky CENTURY 21. Tím pro Vás zajišťujeme prodej v nejrychlejší možné době.
  3. Pokud je stejná nemovitost nabízena více realitními makléři na jednom inzertním místě (jak tomu bývá v případě neexkluzivní spolupráce), často to vede ke zmatení kupujícího klienta. Informace jednotlivých makléřů se mohou lišit, různá může být i jimi nabízená cena. Takových nabídek si zpravidla zájemci o koupi nevšímají, protože se v nich nejsou schopni zorientovat.
  4. Exkluzivní smlouva znamená, že máte jedinou kontaktní osobu, s níž řešíte všechny otázky spojené s prodejem. Pouze takto jsou jasně nastavena práva, povinnosti a především zodpovědnost Vašeho makléře.
  5. Klienti, kteří prodávají exkluzivně přes CENTURY 21, obdrží podepsaný „Závazek prodávajícímu“, v němž písemně garantujeme poskytnutí 21 vysoce profesionálních služeb.
  6. I při výhradní spolupráci se CENTURY 21 máte možnost si nemovitost prodávat sami a v případě, že naleznete kupce, získat výraznou slevu z provize. Informujte se u Vašeho makléře na podrobnosti.
  7. Našim exkluzivním klientům garantujeme předávání pravidelného reportu, ve kterém informujeme o průběhu prodeje. Tento report od svého makléře obdržíte minimálně jednou týdně, po dohodě i častěji.
  8. Při výhradním zastoupení významně šetříme Váš čas, jelikož můžeme lépe plánovat prohlídky a následná jednání se zájemci o koupi. Na prohlídky navíc zveme pouze klienty, které jsme předem prověřili.
  9. Makléř, který prodává na základě výhradní smlouvy, má výrazně větší rozpočet na marketing Vaší nemovitosti na trhu. Informujte se u Vašeho makléře na marketingové bonusy, které poskytujeme exkluzivním klientům.
  10. Našim klientům nabízíme komplexní realitní služby včetně Home Stagingu. Tyto služby nám umožňují prodávat nemovitosti rychle. Home Staging Vaši nemovitost odosobní, což zvyšuje zájem potenciálních kupujících. Home Staging provádíme ve spolupráci se společností Residence Visage.

 Jste připraveni začít? Pokud o prodeji Vaší nemovitosti začínáte přemýšlet, už teď je ten správný čas nás kontaktovat. Zodpovíme Vaše dotazy, případně Vás nasměrujeme na realitního odborníka zaměřujícího se na nemovitosti podobné té Vaší.

Rádi byste získali více informací, prosím kontaktujte nás.