Prodej nemovitosti

Prodat Váš domov a přestěhovat se do jiného je velmi emocionální rozhodnutí. Ať už prodáváte svůj dům protože chcete větší nebo proto, že v něm straší, velmi rádi vám dáme k dispozici všechny naše zkušenosti a péči, kterou budete potřebovat. 

Vyberte si nejbližší pobočku CENTURY 21® a zároveň makléře, který je Vám sympatický - důvěra a spolehlivost je v realitním oboru klíčová. Náš makléř pak bude mít jediný úkol - prodat rychle a za maximální cenu. Využijte vrcholu realitní poptávky a vysokých cen nemovitostí.

Vysněnou nemovitost najdeme každému. Třeba někdo čeká zrovna na tu vaši!


Získejte přehled o ceně Vaší nemovitost

Rádi byste věděli, jakou má Vaše nemovitost aktuálně hodnotu na trhu? Zajímá vás, za kolik byste mohli svoji nemovitost prodat? Nechte si ji odhadnout zdarma a bez jakýchkoli závazků.

 

Online. Rychle. Zdarma.


Proč stále více klientů volí exkluzivní formu spolupráce?

1. V zájmu makléře je prodat za maximální cenu

Jedinečná nabídka neotevírá prostor pro konkurenční boj kanceláří. Zájmem vás i makléře samotného je prodat za maximální cenu. Jsme profesionální obchodníci ve vašich službách.

2. Využijte sílu sítě naplno

Výhradní smlouva uzavřená s makléřem CENTURY 21 však přinásí velkou výhodu. Díky propracovanému systému referenční spolupráce všichni makléři vzájemně sdílí nabídky a poptávky a kupujícího může zajistit kterýkoli makléř z libovolné pobočky CENTURY 21. Tím pro Vás zajišťujeme prodej v nejkratší možné době. Nekonkurujeme si, ale pomáháme si.

3. Odpadá zmatený klient

Pokud je stejná nemovitost nabízena více realitními makléři na jednom inzertním místě (jak tomu bývá v případě neexkluzivní spolupráce), často to vede ke zmatení kupujícího klienta. Informace jednotlivých makléřů se mohou lišit, různá může být i jimi nabízená cena. Takových nabídek si zpravidla zájemci o koupi nevšímají, protože se v nich nejsou schopni zorientovat.

4. Transparentní a jednoduché. Jediná kontaktní osoba.

Exkluzivní smlouva znamená, že máte jedinou kontaktní osobu, s níž řešíte všechny otázky spojené s prodejem. Pouze takto jsou jasně nastavena práva, povinnosti a především zodpovědnost Vašeho makléře. Určitě nechcete, aby vám denně volalo 6 makléřů s tím, že pro své inzeráty chtějí výhodnější cenu. Najděte si jednoho důvěryhodného partnera.

5. Vše máte i nadále ve svých rukou

I při výhradní spolupráci se CENTURY 21 máte možnost si nemovitost prodávat sami a v případě, že naleznete kupce, získat výraznou slevu z provize. Informujte se u Vašeho makléře na podrobnosti.

6. Vždy máte přehled

Našim exkluzivním klientům garantujeme předávání pravidelného reportu, ve kterém informujeme o průběhu prodeje. Tento report od svého makléře obdržíte minimálně jednou týdně, po dohodě i častěji. Jednoduše chceme, ať víte, jak se věci mají.

7. Šetříme Váš čas

Při výhradním zastoupení významně šetříme Váš čas, jelikož můžeme lépe plánovat prohlídky a následná jednání se zájemci o koupi. Na prohlídky navíc zveme pouze klienty, které jsme předem prověřili. 

8. Exkluzivní smlouva znamená větší investice a příležitosti

Makléř, který prodává na základě výhradní smlouvy, má výrazně větší rozpočet na marketing Vaší nemovitosti na trhu. Víme, že do svěřené nemovitosti můžeme investovat nejen více peněž, ale také mnohem více času a energie. 

9. Home Staging - Příprava nemovitosti k prodeji

Našim klientům nabízíme komplexní realitní služby včetně Home Stagingu. Tyto služby nám umožňují prodávat nemovitosti rychle. Home Staging připraví vaši nemovitost tak, aby byla co nejatraktivnější. Zkušení makléři pustí do domu více světla a nastylují vybavení bytu jak pro objektiv fotoaparátu tak pro oko potenciálního zájemce. Ukázky Home Stagingu zde.


Máte nemovitost k prodeji? Zvažujete prodej?

Pokud o prodeji Vaší nemovitosti začínáte přemýšlet, už teď je ten správný čas nás kontaktovat. Zodpovíme Vaše dotazy, případně Vás nasměrujeme na realitního odborníka zaměřujícího se na nemovitosti podobné té Vaší.

 

 

 

Rádi byste získali více informací, prosím kontaktujte nás.