Prodej multifunkčního objektu

Velvarská, Horoměřice

Prodej, Obchodní prostory
  • Stav: Dobrý
  • Cihlová
  • Obchodní prostory
info v RK

Popis a parametry nemovitosti

Zajímavá investiční příležitost. Exkluzivně nabízíme k prodeji víceúčelový objekt v centru Horoměřic. Zavedená klinika Dr. Herčíka s bohatou klientelou s navazujícím obytným komplexem a historickým domem se zachovaným geniem loci. Nemovitost nabízí zajímavé možnosti velké veterinární kliniky, kliniky soukromé lékařské praxe s lůžkovou částí, poliklinikou pro širokou veřejnost nebo atriový bytový komplex. Objekt je situován v žádané lokalitě 1km od Prahy 6 a 10 min do letiště Václava Havla. Kromě výborné dopravní dostupnosti je třeba zmínit i rozsáhlou bytovou výstavbu v blízkém okolí což v kontextu znamená potenciál pro místní i zahraniční klientelu.

Prodej multifunkčního objektu

Popis nemovitosti

Cenainfo v RK
KategorieObchodní prostory
LokalitaVelvarská, Horoměřice
OkresPraha-západ
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná1.116 m²
Plocha pozemku1.758 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
GarážAno
PENB nedodán G
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky125-106-327136
Kontaktovat makléře
Mgr. Kateřina Kočařová
CENTURY 21 General
+420 777 558 128
[email protected]
www.century21.cz/makler-mgr-katerina-kocarova

"Milí přátelé,

vždy jsem měla mnoho zájmů a život mne vedl různými cestami. V dětství mne moc bavilo výtvarno, design a návrhy interierů. Po maturitě jsem se zamilovala do práva a vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Moc se mi líbilo tvořit jednoduché, spravedlivé, oboustranně vyvážené smlouvy, tak důležité pro další životy jednotlivých lidí. Mám ráda harmonii, přehledné vztahy, jasné podmínky a precizní práci. Pracovala jsem v advokacii i v notářské kanceláři. Po čase se ozvalo znovu moje tvořivé já a založila jsem e shop s designovými doplňky do bytu. Poté jsem si vystudovala ještě školu interiérového designu a doplnila to kurzy feng shuei.

Že je to příliš nesourodé? Ale vůbec ne! Konečně ve světě realit se vše před lety krásně propojilo. Svým klientům ráda a s přehledem vysvětlím, jak bude prodej či koupě probíhat po právní stránce, při přípravě a focení nemovitostí využívám své zkušenosti z oblasti návrhů a realizace interiérů. Nemovitost dobře připravím k prodeji prostřednictvím home stagingu. Při vyjednávání o ceně uplatním své obchodní zkušenosti majitelky e shopu. Po skončení transakce mohu poradit i s následným zařizováním nového domova.

Věřte nebo ne, spokojený klient je pro mne ta největší odměna.

Já miluju svou práci.
Vaše Kateřina"

Kontaktovat makléře
bgMgr. Kateřina Kočařová