Prodej pozemků Starý Harcov

Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

Prodej, Ostatní pozemky
  • Ostatní
  • Komunikace
1 300 000 Kč

Cena k jednání

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej dvou svažitých pozemků ve Starém Harcově. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedené jako zbořeniště (186 m2) a trvalý travní porost (1774 m2). V územním plánu jsou vedeny jako zeleň. Pro případnou změnu využití např. na zahradu, možnost trvalého postavení mobilheimu apod. by bylo nutné řešit zbořeniště jako zastavitelnou plochu a vyřídit změnu užívání v územním plánu, pokud by to bylo možné.
Plocha, nyní zarostlá z větší části nálety, se nachází 100 m od silnice, přímo k ní pak vede cesta (vedená v katastru nemovitostí jako komunikace). V bezprostřední blízkosti je v návrhu nového územního plánu povolena stavební činnost dle příslušných regulativů.
V případě zájmu nebo potřeby podrobnějších informací mě kontaktujte.

Prodej pozemků Starý Harcov

Popis nemovitosti

Cena1 300 000 Kč Cena k jednání
KategorieOstatní pozemky
LokalitaLiberec - Liberec XV-Starý Harcov
OkresLiberec
Plocha pozemku1.960 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreačně nevyužitá
KomunikaceNeupravená
DopravaSilnice, MHD
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky126-13-095
Kontaktovat makléře
Zdena Astlová
CENTURY 21 Partner Liberec
+420 602 360 862
[email protected]
www.century21.cz/makler-zdena-astlova
IČ: 43195041

Nabízím vstřícnost, znalosti, dlouholeté zkušenosti, časovou nezávislost i schopnost maximálně porozumět přání klientů a vysvětlit srozumitelně věci, se kterými se v oblasti realitního trhu budoucí klient nesetkává často.
Ráda Vám dám k dispozici zkušenosti s jednáním s tisíci různých klientů v oblasti realit, finančnictví, dodržování norem kvality, vyjednávání s úřady a institucemi. Je pro mě standardem u obchodních případů získávat potřebné podklady z územních plánů, územně analytických podkladů, dat technické infrastruktury tak, aby klient měl vždy maximální informace při svém rozhodování.
Veškeré své znalosti a zkušenosti nyní úročím již dlouhodobě v práci realitního makléře ve společnosti s centrálou v USA.
Pokud budete mít zájem, ráda se budu věnovat i Vám.

Kontaktovat makléře
bg