Stavební parcela 1504m² - obec Liteň, okr. Beroun

Liteň

Prodej, Ostatní pozemky
  • Ostatní
10 790 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře 1504 m2
v obci Liteň, okres Beroun. Parcela se nachází v nízké obytné zástavbě, je částečně oplocena a je určena k výstavbě rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, kanalizace a vodovod jsou obecní. Od majitele je zdarma k dispozici dokumentace – geologický průzkum pro stavbu domu a zaměření tlakové kanalizace vč. typu čerpadla, návrh plánované stavby domu za poplatek. Podmínky pro stavbu RD v této oblasti: minimální plocha parcely 900 m2, z toho maximální plocha zastavěná 200 m2, maximální výška objektu 2 nadzemní podlaží.
Parcela se nachází v klidné části městyse Liteň, který svým obyvatelům zajišťuje kompletní občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a aktivní společenský život. K dispozici je mateřská škola, základní škola, kino, knihovna, pošta, muzeum, lékař, zubní ordinaci, sociální služby seniorům, obchody, benzinová pumpa, hostince a služby. Liteň leží v sousedství národní kulturní památky hradu Karlštejn, stejně tak je znám díky vazbě na významné osobnosti, jako byl český básník a spisovatel Svatopluk Čech, operní diva Jarmila Novotná a rod Daubků. Poloha místa umožňuje skvělou dopravní dostupnost do metropole i města Beroun, provozována je autobusová doprava i železniční trať.
Hledáte-li v dnešní době vhodný pozemek pro stavbu vlastního domova, mohu vám toto místo jednoznačně doporučit. Proto mě neváhejte kontaktovat, velice ráda zodpovím vaše dotazy a potkám se s vámi na místě na nezávazné prohlídce. Během prohlídek vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování, případně poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru. V případě více vážných zájemců o tento pozemek může dojít k jednání o ceně.

Stavební parcela 1504m² - obec Liteň, okr. Beroun

Popis nemovitosti

Cena10 790 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieOstatní pozemky
LokalitaLiteň
OkresBeroun
Plocha pozemku1.504 m²
ZástavbaObytná
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14423006
Kontaktovat makléře