Stavební pozemek, Brno-Žebětín, CP 751 m2, vhodný pro bydlení

Brno - Žebětín

Prodej, Pozemky pro bydlení Prodáno
  • Bydlení
  • Komunikace
prodáno

+ provize RK

Popis a parametry nemovitosti

Stavební pozemek určený dle územního plánu k bydlení, nacházející se na konci slepé ulice ihned u lesa, po rozdělení o celkové ploše 751 m2. Aktuálně probíhá rozparcelování dle geometrického plánu. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci. Napojení na elektřinu, plyn, vodovod a kanalizaci je možné z ulice. Ihned na vedlejším pozemku stojí dvoupodlažní dům, který má napojení na veškeré zmíněné sítě.

Stavební pozemek, Brno-Žebětín, CP 751 m2, vhodný pro bydlení

Popis nemovitosti

Cenaprodáno + provize RK
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrno - Žebětín
OkresBrno-město
Plocha pozemku751 m²
KomunikaceAsfaltová
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky054-03-437
Kontaktovat makléře
Lukáš Peterek
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-lukas-peterek
IČ: 74654071

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Více o mě a mé práci naleznete na www.lukaspeterek.cz"

Kontaktovat makléře
bgLukáš Peterek