Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.069 m² - Dolní Kralovice - Vraždovy Lhotice

Dolní Kralovice - Vraždovy Lhotice

Prodej, Pozemky pro bydlení Prodáno
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Komunikace
prodáno

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Rezervace.

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek o ploše 1 069 m² v obci Dolní Kralovice část obce Vraždovy Lhotice. Kompletně zasíťovaný pozemek. Inženýrské sítě: na pozemek je přivedena elektřina (pojistková skříň), přípojka vody, dešťová a splašková kanalizace. Přístup na parcelu je ze zpevněné komunikace, která vede mezi jednotlivými pozemkami. Pozemek je určen dle územního plánu k výstavbě rodinných domů či dvojdomů. Kromě využití pozemku k výstavbě rodinných domů lze využít i výstavbu zařízení pro kulturu (knihovny, čtenářské kluby) či k výstavbě školy. K širšímu využití pozemku mě prosím kontaktujte. Současné občanské vybavení je zcela dostačující. V Dolních Kralovicích naleznete poštu, restaurace, kulturní dům, kino, školu, školku atd. Dolní Kralovice se nacházejí 5 km od sjezdu z dálnice D1 (Exit 66 Loket) a jsou vzdáleny 70 km od hl. města Prahy. Pro ty z vás, kteří preferujete MHD, v obci pravidelně jezdí autobusová doprava. Ráda Vám pomůžu s financováním.

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1.069 m² - Dolní Kralovice - Vraždovy Lhotice

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaDolní Kralovice - Vraždovy Lhotice
OkresBenešov
Plocha pozemku1.069 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
KomunikaceNeupravená
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky138-03-034
Kontaktovat makléře
Erika Mezková
CENTURY 21 My Home
+420 739 628 801
[email protected]
www.century21.cz/makler-erika-mezkova

Být realitním makléřem je pro mě naplněním, a proto do mé práce vnáším takové nadšení. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Se svými klienty jednám s úctou, respektem a hlavně na základě empatie. Věřím, že více společně strávený čas s mými klienty přispívá k lepšímu a rychlejšímu obchodu. Také může vést k další vzájemné spolupráci a co víc, i k možnému přátelství.

Vždy se snažím, aby moji klienti byli spokojeni a s každou novou zakázkou poskytovat profesionálnější služby. Neustále se vzdělávat, a to nejen v realitním směru ale také lidském a duševním. Ráda se seznamuji s lidmi, navazuji nové vztahy a nové příběhy. Realitní svět podle mě není jen o nemovitostech, obchodě, penězích ale hlavně o lidských vztazích.

Kontaktovat makléře
bgErika Mezková