Prodej lukrativního stavebního pozemku, 864 m², Dýšina, Plzeň-město

V Loužku, Dýšina

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
5 990 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Hledáte klidné místo pro stavbu rodinného domu nebo investici pro uchovaní hodnoty Vašich finančních úspor? Nechcete dělat kompromis mezi lokalitou s výbornou dostupností do Plzně a naprostým klidem v blízkosti přírody? Pak mám pro Vás krásný rovinný pozemek o výměře 864 m2 v obci Dýšina, Plzeň-město.

Pozemek je umístěn v klidné zástavbě, stranou hlavní komunikace, na konci místní slepé ulice. Takže pokud vyhledáváte klid a soukromí, je pro Vás ideální volbou. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, voda, plyn.
Dýšina je vesnice v okrese Plzeň-město, která se nachází osm kilometrů severovýchodně od Plzně. Je zde veškerá občanská vybavenost s bohatým kulturním a sportovním vyžitím, vlakové i autobusové spojení. Dále zde najdete obchody, restaurace, mateřskou školku, základní školu, lékaře nebo třeba vyhlášený golfový resort Greensgate Golf Resort. To vše 5 km jízdy od Plzně s výborným napojením na D5 směr Praha. Sportovní vyžití: víceúčelové hřiště u ZŠ, veřejné dětské hřiště Dýšina, skatepark Nová Huť, inline dráha, fotbalový areál, přírodní koupaliště Nová Huť, Tenis TK Dýšina, TJ SPV Dýšina, Sportovní gymnastika Spartak Chrást, cyklotrasy, golfový park Dýšina, Sportovní Centrum Hrádek. Dýšina byla vyhlášena vesnicí roku 2003 Plzeňského kraje, v celostátním kole se pak umístila na druhém místě.
Budete-li potřebovat zajistit výhodné financování koupě této nemovitosti, je Vám k dispozici náš odborný finanční konzultant. Pokud Vás tento pozemek zaujal, neváhejte a domluvte si osobní prohlídku.

Prodej lukrativního stavebního pozemku, 864 m², Dýšina, Plzeň-město

Popis nemovitosti

Cena5 990 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV Loužku, Dýšina
OkresPlzeň-město
Plocha pozemku864 m²
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14423488
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Bankomat

Bankomat

Pošta

Pošta

Doprava

Doprava

Vlak

Vlak

Autobus

Autobus

MHD

MHD

Kulturní centrum

Kulturní centrum

Lékař

Lékař

Obchod

Obchod

Restaurace

Restaurace

Bar

Bar

Škola

Škola

Školka

Školka

Sportoviště

Sportoviště

Fitness

Fitness