Stavební pozemek, 1054m² - Praha východ - Herink

Herink

Prodej, Pozemky pro bydlení Prodáno
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
  • Komunikace
prodáno

včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek v katastrálním území obce Herink o výměře 1054m2.
Pozemek se nachází v klidné části Herinku v zástavbě, kde jsou také veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace). Garantované připojení na obecní vodovod a kanalizaci.
Dle platného Územního plánu je pozemek zařazen do skupiny BI – BYDLENÍ V RODINNÝCH DOMECH – MĚSTSKÉ A PŘÍMĚSTSKÉ. PRIMÁRNÍ HLAVNÍ VYUŽITÍ: - bydlení v solitérních rodinných domech a dvojdomech . ÚP - MINIMÁLNÍ VELIKOST PARCELY: - 800 – 1000 m2 pro RD (platí pro novou i původní nezastavěnou parcelu) - 500 - 600 m2 pro 1/2 rodinného dvojdomku .
Obec Herink leží 5 km od jihovýchodní hranice hlavního města Prahy, 4 km jižně od Průhonic a 6 km jihozápadně od Říčan. V historii byla nazývána taktéž Herinky. Děti mohou využít dětské hřiště v sousedství obecního úřadu, popřípadě Fotbalové hřiště.
Autobusové linky spojují obec především s Průhonicemi a Čestlicemi a dále do Prahy Opatova, obec aktuálně usiluje nejen o posílení těchto linek, ale také o rozšíření spojů směrem do Jesenice a do Říčan.
V roce 2000 byla provedena plynofikace i vodovod (Želivka). V roce 2007 byla ukončena výstavba kanalizace a ČOV a v r. 2018 rozšířena kapacita ČOV.
Pěknou procházku si můžete udělat do "Průhonického parku" (asi půl hodiny pěší chůze). Obcí rovněž prochází cyklotrasa
V současné době probíhá výstavba mateřské školy pro 48 žáků. Kolaudace říjen 2020. Vzdálena 200 metrů od pozemku.
Cena: 5480 za m2.
Rádi Vám sdělíme další informace osobně či telefonicky.
Neváhejte a kontaktujte mne.

Stavební pozemek, 1054m² - Praha východ - Herink

Popis nemovitosti

Cenaprodáno včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHerink
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.054 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyProdáno
Číslo zakázky142-03-049
Kontaktovat makléře
Pavlína Lupínková, DiS.
CENTURY 21 Harmony
+420 739 561 239
[email protected]
www.century21.cz/makler-pavlina-lupinkova-dis
IČ: 08325961

Office Manager Marek Čihák about Pavlína:
"Pavlína has a strong sense of positive communication and personal development in the real estate direction. She specializes to real estate market in Prague, where she looks for profitable investment properties for clients from abroad. She speaks fluent English, which is appreciated by every client from abroad (investor). I recommend clients to cooperate with Pavlína on the basis of an exclusive agreement so that she can present your property to investors ".

Mr. Benc, client:
Hello, I would definitely like to highlight your willingness and proactive approach. At the same time, you were accommodated in everything we needed ie. two examinations in one day, within a few hours, and prompt delivery of all the information and documents we asked for. That's how I imagine approaching a customer. Thanks a lot. Benc.

překlad:

"Co o Pavlíně říká ředitel kanceláře pan Marek Čihák ?
„Pavlína má silný smysl pro pozitivní komunikaci a osobní rozvoj v realitním směru. Specializuje se na Prahu, kde vyhledává zahraničním klientům vhodné investiční nemovitosti. Plynule hovoří anglicky, což ocení každý zahraniční klient (investor). Doporučuji klientům spolupracovat s Pavlínou na bázi výhradní dohody, aby pak mohla Vaší nemovitost investorům prezentovat“.

Jak vidí práci Pavlíny její klienti ?
Dobrý den, určitě bych chtěl vyzdvihnout Vaší ochotu a proaktivni přístup. Zároveň jste vyšla vstříc ve všem, co jsme potrebovali tzn. dvě prohlidky během jednoho dne a to v rozmezí jen pár hodin, dále promptní dodání veškerých informací a podkladů, o které jsme požádali. Takhle si představuji pristup k zakaznikovi. Moc diky. Benc."

Kontaktovat makléře
bgPavlína Lupínková, DiS.