Prodej, Pozemky pro bydlení, 3536 m² - Hřebeč

V zahrádkách, Hřebeč

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
7 415 000 Kč

včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Předmětem prodeje je rovinatý pozemek oblélníkového tvaru o výměře 3536 m2, který je evidovaný v KN jako orná půda, platným územním plánem je určen k zastavění – nízkopodlažní bydlení. Hlavní funkcí území je bydlení v rodinných domech s limitovanou velikostí u nových parcel min. výměry 800 m2 vč. zahrad. Nové domy mají nejvýše 2 NP a podkroví, nebo 2 NP s rovnou střechou. Zastavěnost pozemku vč. zpevněných ploch je max. 30%. Pozemek má možnost napojení na inženýrské sítě, jako je ČEZ, VEOLIA, RWE - dokumentace k dispozici. Obec Hřebeč se nachází ve Středočeském kraji v okrese Kladno. Rozkládá se na 4,22 Km2 severozápadně od centra Prahy. Dopravní dostupnost: R7, R6, Bus, MHD
Občanská vybavenost: OÚ, ZŠ, služby, sportoviště, Kladno 5 Km. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Prodej, Pozemky pro bydlení, 3536 m² - Hřebeč

Popis nemovitosti

Cena7 415 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV zahrádkách, Hřebeč
OkresKladno
Plocha pozemku3.536 m²
ZástavbaRekreační
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky10623054
Kontaktovat makléře
Jana Nekvinda Vraštilová
CENTURY 21 Dream
+420 607 000 021
[email protected]
www.century21.cz/makler-jana-nekvinda-vrastilova
IČ: 09336150

KDO JSEM:
Naplňuje mě obchod, lidi a vztahy. Mým cílem není zvítězit, ale najít společně cestu ke spokojenému cíli všech stran.
Oboru realitních služeb se věnuji již od roku 2008. Dlouholetá zkušenost mě naučila vytvářet hodnoty, jednat s lidmi a pomáhat klientům.
SLUŽBY:
Má práce je mím koníčkem. Miluji svoji práci, lidi, obchodování, nemovitosti,… tak i k tomu přistupuji.
Co Vám mohu nabídnout? Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Hned od počátku spolupráce se snažím poznat a porozumět představám všech klientů, věnovat maximální pozornost a prioritu každému jejich požadavku, jimi se řídit a naši spolupráci v tomto směru realizovat.

o Vyslechnu si vaše potřeby, přání a představy
o Společně najdeme nejlepší variantu řešení vaší situace
o Budu chránit vaše zájmy i bezpečnost obchodu
o Ušetřím váš čas i nervy
o Získáte realitní i obchodní zkušenosti mé i mích přímých kolegů
o Dostanete ucelenou a komplexní službu, plnou péče a informovanosti
o Studuji aktuální zákony, abych předešla potencionálním hrozbám
o Díky znalosti a analýze trhu umím správně navrhnout cenu – prvotní nabídkovou a reálnou cenou
o Zařídím to, do čeho se nikomu nechce – KÚ, odhad, banka, finanční poradce, hypo, právník, geodet, převody medií
o Umím se vypořádat s exekucí, insolvencí, dražbou
o Dát nabídku na X serverů, čekat umí každý. Jdu prodeji naproti, investuji do reklamy, propagace nemovitosti a pracuji s databází klientů Century21
o Odhady pro dědické řízení
o Jsem vaším osobním realitním makléřem s časovou flexibilitou

MARKETING:
Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:
• Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
• Profesionální fotografie, 3D plánek – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše prezentace jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
• Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní bannery, FB kampaně, letáky, webové stránky, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.
• Dražba – této činnosti jsem se věnovala více jak osm let. Chcete vydražit konkrétní nemovitost v dražbě dobrovolné či nedobrovolné? Neváhejte mi tedy kontaktovat.
• Odhad nemovitosti – dědické řízení, i tato sic bolestivá etapa života čeká každého z nás. Odhad nemovitosti bude po vás požadovat notář hned po první sezení.

Kontaktovat makléře
bgJana Nekvinda Vraštilová