Stavební pozemek s ÚR pro RD se třemi bytovými jednotkami - 800m² - Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Komunikace
4 690 000 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Výjimečná nabídka a velmi zajímavá investiční příležitost čeká pro kupujícího tohoto stavebního pozemku na okraji města.
Městský úřad Kralupy nad Vltavou schválil změnu územního rozhodnutí, a tento, mírně svažitý pozemek o výměře 800 m² je nyní k dispozici i pro výstavbu rodinného domu se 2 NP a 1 PP. Může zde stát však i samostatný RD, či dvojdomek.
V původním investičním záměru byly v 1.NP jsou navrženy 2 bytové jednotky (2kk a 3kk) se zahradou. V 2.NP bytová jednotka 4kk s terasou. Záměr využití 1. PP byl zřízení prostorných sklepů ke každé bytové jednotce a technické místnosti.

Pozemek, parcelní číslo 490/6, je v katastrální území Kralupy nad Vltavou. Přístup k tomuto pozemku je zajištěn příjezdovou asfaltovou cestou patřící městu. Vodovodní, kanalizační i elektrické připojení je na hranici pozemku.

V místě je skvělé dopravní spojení. Na nejbližší autobusovou zastávku je to 300 metrů (4 minuty chůze) , na vlakové nádraží pak 1km. Do pražských Kobylis se dostanete autem za necelých 25 minut.

Stavební pozemek s ÚR pro RD se třemi bytovými jednotkami - 800m² - Kralupy nad Vltavou

Popis nemovitosti

Cena4 690 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKralupy nad Vltavou
OkresMělník
Plocha pozemku800 m²
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14433052
Kontaktovat makléře