Prodej rovinatého pozemku 1790 m² - Křižany

Křižany

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Elektřina
1 790 Kč za m²

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Plánujete výstavbu rodinného domu a hodil by se vám pozemek blízko přírody, ale přitom jen kousek od města? V tom případě se podívejte na tuto stavební parcelu, která se nachází v klidné části obce Křižany.

Křižany se nachází v Podještědí kousek od krajského města Liberec a v posledních letech se stávají vyhledávanou lokalitou jak k bydlení, tak k rekreaci. Vede zde železniční trať Liberec – Česká Lípa, je zde mateřská škola a v sousední obci Žibřidice i základní škola.

Váš pozemek, na kterém si můžete postavit dům svých snů je téměř na konci slepé ulice a proto zde oceníte, že auta projíždějící po silnici vás nebudou rušit a zároveň se nebudete muset bát o bezpečnost ať už třeba svých dětí nebo domácích mazlíčků. K pozemku vede nově postavená cesta a na jeho hranici je přivedena elektřina.

Rozlohou budete určitě nadšeni, má velkorysých 1790 m2 a jeho orientace je na jihozápadní stranu, takže doma budete mít dostatek světla a sluníčka. Okolní výhled do přírody a zeleně si opravdu užijete.

Pokud zatoužíte po ruchu velkoměsta, daleko to mít nebudete. Do Liberce se dostanete autem za 24 minut. Po dokončení 2. etapy rekonstrukce komunikace na Ještěd, která by měla být dokončena 5/2023, bude cesta do Liberce ještě rychlejší. Z Liberce do hlavního města je to pak 50 minut.

Pokud máte rádi klid a přírodu, bude se vám v Křižanech určitě líbit.

Prodej rovinatého pozemku 1790 m² - Křižany

Popis nemovitosti

Cena1 790 Kč za m² včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKřižany
OkresLiberec
Plocha pozemku1.790 m²
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
Elektřina230V
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14423602
Kontaktovat makléře