Prodej stavebních pozemků 2 601m²

Kytlice - Mlýny

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Odpad
  • Komunikace
1 699 000 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej souboru dvou stavebních pozemků a jednoho nestavebního pozemku o celkové ploše 2 601 m². Na pozemku se nachází stavba bez č. p./e. č. Inženýrské sítě jsou v dosahu, plyn není v obci zaveden. V obci není vybudována kanalizační síť, splaškové vody jsou odváděny buď do bezodtokových jímek s vyvážením na ČOV nebo jsou bez čištění vypouštěny do povrchových vod obyvatel. Dešťové vody jsou odváděny pomocí příkopů, struh a propustků do místních vodotečí nebo vsakovány do terénu. V obci se i nadále uvažuje s individuálním likvidováním splaškových vod. Stávající systém kanalizace zůstane zachován, postupně bude nahrazován systémem individuálních čistíren. Případně pomocí bezodtokových jímek s odvozem splašků na ČOV nebo septiků s doplněním o dočišťovací stupeň. Pro více informací mě kontaktujte.

Prodej stavebních pozemků 2 601m²

Popis nemovitosti

Cena1 699 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKytlice - Mlýny
OkresDěčín
Plocha pozemku2.601 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
OchranaCHKO
KomunikaceNeupravená
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
OdpadJímka
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky138-13-071
Kontaktovat makléře
Erika Mezková
CENTURY 21 Diamonds
+420 739 628 801
[email protected]
www.century21.cz/makler-erika-mezkova
IČ: 07227795

Být realitním makléřem je pro mě naplněním, a proto do mé práce vnáším takové nadšení. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Se svými klienty jednám s úctou, respektem a hlavně na základě empatie. Věřím, že více společně strávený čas s mými klienty přispívá k lepšímu a rychlejšímu obchodu. Také může vést k další vzájemné spolupráci a co víc, i k možnému přátelství.

Vždy se snažím, aby moji klienti byli spokojeni a s každou novou zakázkou poskytovat profesionálnější služby. Neustále se vzdělávat, a to nejen v realitním směru ale také lidském a duševním. Ráda se seznamuji s lidmi, navazuji nové vztahy a nové příběhy. Realitní svět podle mě není jen o nemovitostech, obchodě, penězích ale hlavně o lidských vztazích.

Kontaktovat makléře
bgErika Mezková