Prodej pozemku pro RD o velikosti 2 952 m2, Ledeč nad Sázavou

Růžová 251, Ledeč nad Sázavou

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
3 990 000 Kč

včetně provize

Popis a parametry nemovitosti

Nabízíme vám pozemek pro výstavbu samostatného rodinného domu přímo v centru města Ledeč nad Sázavou. Pozemek o celkové výměře 2.952 m2 má úchvatný výhled na Hrad Ledeč nad Sázavou a řeku Sázavu. Je zde hotová projektová dokumentace a započaté řízení o stavební povolení.

Pozemek je rozdělen na dvě části, první část je stavební o výměře 887 m2, kde stál původní dům a je zpracován projekt na výstavbu nového domu. Druhá část je svažitá jižně orientovaná zahrada o celkové výměře 2.065 m2 s možností různorodého využití.

Pozemek má na hranici pozemku z inženýrských sítí vodovod, kanalizaci a elektřinu.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, gymnázium s vyšší odbornou školou, pošta, městský úřad, poliklinika, potraviny: Billa a Penny, vinotéka, restaurace, pekárna. Výborná dopravní dostupnost: exit 66 na D1. Ledeč nad Sázavou je historické město s Hradem Ledeč nad Sázavou ve středním Posázaví, ve středu České republiky, ležící na severozápadě kraje Vysočina. Od okresního města Havlíčkova Brodu leží asi 30 km západně, od krajského města Jihlavy asi 45 km severozápadně. Město leží na obou březích řeky Sázavy, na pravém břehu na skále stojí hrad z poloviny 13. století. Na levém břehu leží historické jádro města s gotickým kostelem sv. Petra a Pavla, které je od roku 2003 vyhlášeno městskou památkovou zónou. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Stvořidla.

V případě zájmu o více informací, nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti.

Prodej pozemku pro RD o velikosti 2 952 m2, Ledeč nad Sázavou

Popis nemovitosti

Cena3 990 000 Kč včetně provize
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRůžová 251, Ledeč nad Sázavou
OkresHavlíčkův Brod
Plocha pozemku2.952 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky08123039
Kontaktovat makléře
Stanislav Šelder
CENTURY 21 AZ Reality
+420 608 819 472
[email protected]
www.century21.cz/makler-stanislav-selder
IČ: 70389004

Jsem majitel a jednatel kanceláře CENTURY 21 AZ Reality a v obchodní sféře se pohybuji přes 20 let. Po ukončení studia jsem se věnoval službám při návrhu a realizaci luxusních interiérů. Od roku 2002 působím na realitním trhu.

V této oblasti jsem si zakrátko pro svůj profesionální a individuální přístup v jednání s klienty vybudoval pověst velmi zodpovědného a solidního makléře s velkým počtem spokojených zákazníků. Právě proto značnou část mých klientů tvoří dlouhodobí obchodní partneři. Další etapou mého profesního vývoje je účast na investiční developerské činnosti v oblasti výstavby rodinných domů a komplexní poradenství na investicích a v realitách.

Spolu se svým týmem se snaží zákazníkům poskytovat nadstandartní úroveň služeb.

Osobní stránky makléře: www.stanislavselder.cz

Kontaktovat makléře
bgStanislav Šelder