ZLEVNĚNO Investice - Prodej stavebního pozemku 2923 m2 s výhledem, Miloňovice, okr. Strakonice

Miloňovice

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
2 300 000 Kč

Zlevněno

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení zprostředkuji prodej velkého a slunného pozemku v mírném jižním svahu obce Miloňovice na nejvyšším místě obce, ze kterého je nádherný výhled do okolní krajiny s blízkostí lesa. Pozemek se nachází nad starou zástavbou domů (nebo chatiček), kdy je koncovou částí zástavby (je nejvýše), a tedy se jedná o skutečně velmi krásné místo.
Pozemek je určen pro stavbu rodinného domu "venkovského typu". Celková rozloha pozemku je 4923 m2, přičemž východní část pozemku je dle ÚP určena pro budoucí napojení pozemku na východní komunikaci (v této části pozemku tedy není možné stavět).
Pozemek se nachází v lokalitě celkem čtyř pozemků, které jsou určeny pro zástavbu rodinných domů a je v jejich nejvýchodnější části. Na přiloženém výkresu je celá lokalita označena jako B9. Stanovisko stavebního úřadu týkající se územního plánu a napojení pozemku na komunikaci poskytnu na vyžádání.

Připojení na elektřinu je v dosahu cca 20 m od hranice pozemku, možné napojení na vodovod a na kanalizaci je cca 50 m od pozemku. Přívod vody je možné řešit vybudováním studny (byl zde již proveden průzkum vody v hloubce 6 m).

Pozemek je v současné době neudržovaný, je zde vzrostlá tráva, náletové křoviny, zbytek chatičky atd. Je zde však i několik vzrostlých stromů, které pozemku dodávají pocit útulnosti.

K pozemku v současné době vede nezpevněná přístupová cesta. Podíl vlastnictví cesty je součástí prodeje pozemku.

Obec Miloňovice je vzdálena pouhých 8 km od Strakonic. Jedná se o malebnou obec.
Pro více informací mne prosím kontaktujte.

ZLEVNĚNO Investice - Prodej stavebního pozemku 2923 m2 s výhledem, Miloňovice, okr. Strakonice

Popis nemovitosti

Cena2 300 000 Kč Zlevněno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMiloňovice
OkresStrakonice
Plocha pozemku2.923 m²
ZástavbaObytná
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky020-13-026
Kontaktovat makléře