Prodej stavebního pozemku v blízkosti Brna v obci Nebovidy

Nebovidy

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
3 500 000 Kč

vyvolávací cena v aukci; + provize 5 % + DPH

Popis a parametry nemovitosti

CHCETE SE STÁT NOVÝM MAJITELEM TOHOTO SKVĚLÉHO POZEMKU? Sníte o bydlení v blízkosti Brna a přesto v přírodě? NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT NA ELEKTRONICKOU AUKCI, KTERÁ SE KONÁ JIŽ TUTO SOBOTU 15.1.2022 V 10.00 HOD. ZBÝVÁ POSLEDNÍCH PÁR DNŮ K REGISTRACI!

Nebovidy jsou příměstskou obcí na okraji jihozápadního sektoru města Brna. V okolí obce se nachází orná pole a lesní porosty. Nebovidy jsou jednou z přístupových cest do CHKO Bobrava. Je zde základní občanská vybavenost: mateřská škola, knihovna, obchod, restaurace, sportovní a společenská hala.

Doprava z Brna do Nebovid a zpět je zajištěna autobusem č. 501 od Ústředního hřbitova (9 min). Autem od obchodního centra Futurum je do Nebovid jízdní doba 6 min (5 km).

Samotný pozemek má plochu 841 m2 a je orientován SV + JZ směrem. Uliční šířka pozemku je 18,50 m. Je to poslední nezastavěný pozemek v klidné, slepé ulici.

Pozemek má tvar obdélníku a je v rovině s tím, že na konci pozemku (cca třetina) je mírný svah. Zastavitelnost pozemku při stavbě samostatně stojícího domu je 40 % a maximální výška domu je 10 m. Ostatní je bez regulace.

Příjezdová cesta je zpevněná, asfaltová. Na hranici pozemku se nachází přípojka elektřiny, přípojka na obecní vodu je do 1 m od hranice pozemku. Kanalizace by měla být zhotovena do 2025. V současné době mají okolní domy septiky nebo čističky.

K dispozici je vizualizace původního projektu na menší RD. Aukce bude probíhat 15.1.2022 v 10 hod. Více info v RK.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií.

Prodej stavebního pozemku v blízkosti Brna v obci Nebovidy

Popis nemovitosti

Cena3 500 000 Kč vyvolávací cena v aukci; + provize 5 % + DPH
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNebovidy
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku841 m²
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky054-13-393
Kontaktovat makléře
Ivana Filousová
CENTURY 21 Bonus Brno
+420 538 728 645
[email protected]
www.century21.cz/makler-ivana-filousova

"Dovolte, abych se Vám nyní představila.
V realitách se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou stovky zdárně uzavřených obchodních případů. Vím, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité životní rozhodnutí. Vím také, že ne každý klient si je vědom, co obnáší prodej, nákup či pronájem nemovitosti. S tím vším Vám velice ráda poradím a pomohu.

Věnuji se prodeji bytů, domů, pozemků a rekreačních objektů. Působím v Brně a okolí.

Vždy respektuji potřeby mých klientů a kladu důraz na individuální přístup. Každý z nás má jiné důvody k prodeji či nákupu nemovitosti a pro každého je důležité něco jiného. Někdo se dostal do složité životní situace a tu potřebuje řešit rychle a někdo jiný na prodej či koupi nespěchá a je pro něho důležitá spíše výsledná cena, lokalita nebo stav nemovitosti apod.

Nechci Vám za každou cenu prodat moje služby, ale jde mi především o Vaši spokojenost. To je pro mě ta nejlepší odměna a také důvod proč mě i po šestnácti letech tato práce stále baví a naplňuje.
Pokud tedy chcete prodat, koupit či pronajmout svoji nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.
JSEM TU PRO VÁS – JSEM VAŠE REALITNÍ MAKLÉŘKA."

Kontaktovat makléře
bgIvana Filousová