Prodej, pozemek pro bydlení, 1000m² - Ondřejov - Třemblat

Ondřejov - Třemblat

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Komunikace
5 660 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Na základě výhradní dohody s majitelem Vám nabízíme krásný rovinatý pozemek s výhledem pro výstavbu rodinného domu v obci Ondřejov část Třemblat. Pozemek má výměru 1000 m2 a je obdélníkového tvaru. Pozemek se nachází na samém kraji zastavitelného území v bezprostředním kontaktu s přírodou, nedaleko Hrusický potok a malý rybník. Zastavěnost 30%.

Dle vyjádření majitele pozemku - příjezdová komunikace ve výstavbě (plán dokončení léto/podzim 2022) a vodovod, kanalizace ve výstavbě (plán 2022).

Elektřina na hranici pozemku. Pozemek je ideální pro rodinné bydlení. Mezi obrázky uvádíme studii možného projektu domu.
Vyhlášená lokalita. V obci Ondřejov je veškerá občanská vybavenost – školka, škola, kroužky pro děti, obchod, restaurace, pošta.
Spojení s Prahou zajišťuje přímý autobus, dálnice D1 je dostupná přes výjezd na Mirošovice. Pozemek doporučujeme pro jeho ideální velikost a krásnou polohu na kraji obce.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Hypotéku Vám rádi vyřídíme.

Prodej, pozemek pro bydlení, 1000m² - Ondřejov - Třemblat

Popis nemovitosti

Cena5 660 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOndřejov - Třemblat
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.000 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuV bloku
ZástavbaVenkovská
KomunikaceŠtěrková
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14223056
Kontaktovat makléře
Marek Čihák
CENTURY 21 Harmony
+420 601 169 060
[email protected]
www.century21.cz/makler-marek-cihak-5480
IČ: 61081019

www.marekcihak.cz / Rád pracuji s lidmi a mým hlavním cílem je realizovat prodeje a pronájmy nemovitostí tak, aby klienti byli spokojeni a mohli se na mě opět v budoucnu s důvěrou kdykoliv obrátit. Jsem připraven za Vás řešit starosti s prodejem nemovitosti - komplexně, čestně, profesionálně a s maximálním nasazením. Obchodní zkušenosti mám od roku 1994 a realitně-finanční od roku 2013. Moje praxe je přes 200 prodaných nemovitostí a hlavně přes 500 spokojených klientů. Při prezentaci nemovitosti využívám nejmodernější marketingové nástroje. Těším se na spolupráci i s Vámi a především na společné zážitky. " JSEM ŽIDLE VAŠEHO DOMOVA, O KTEROU SE MŮŽETE S DŮVĚROU OPŘÍT ".

Kontaktovat makléře
bgMarek Čihák