Prodej stavebního pozemku 816 m², projekt Domy Dívčí hora, Práče

Práče

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Komunikace
2 650 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej stavební pozemky v obci Práče u Znojma. Pozemky se nacházejí na okraji obce Práče při výjezdu na Lechovice a jsou nabízeny v rámci projektu Domy Dívčí hora.
K dispozici je celkem 12 stavebních pozemků s výměrami od 795 m² do 816 m² (pozemek č. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15 - viz přiložená fotografie). Sítě na hranicích pozemků (elektřina, voda, kanalizace, optický kabel) a zpevněná komunikace vč. veřejného osvětlení budou dostupné na jaře 2023. Součástí kupní ceny je projekt rodinného domu o dispozici 4+kk vč. stavebního povolení.

Samotná výstavba rodinných domů na klíč již započala a v 1. fázi se počítá se 14 rodinnými domy s pozemkem vždy kolem 800 m². Místo bude bez problému dostupné z obce Práče po nově vybudovaném chodníku. Samozřejmostí v místě bude zeleň, chodníky, kompletní infrastruktura vč. veřejného osvětlení.

V rámci projektu je možné zakoupit také výstavbu rodinného domu na klíč nebo ve fázi hrubé stavby.

Lokalita Dívčí hora leží na okraji obce Práče v bezprostředním sousedství Lechovic. Díky blízkosti hlavního tahu Brno – Znojmo Vám tak cesta autem do Znojma zabere pouhých 10 minut, do jihomoravské metropole bude trvat jen něco málo přes 30 min. V obci se nachází bohatá občanská vybavenost - mateřská škola, 1. stupeň základní školy, obchody s potravinami, gastronomické zařízení, konají se zde pravidelné kulturní akce. Nalezneme zde i výborné podmínky pro sportovní aktivity - fotbalové hřiště, sportovní halu nebo obcí vedoucí cyklostezku. V sousedních Lechovicích se nachází Zámek Lechovice s udržovaným parkem, v nedalekých Banticích je pak dostupné přírodní koupaliště.

Pro více informací a případnou prohlídku místa mě neváhejte kontaktovat.

Prodej stavebního pozemku 816 m², projekt Domy Dívčí hora, Práče

Popis nemovitosti

Cena2 650 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPráče
OkresZnojmo
Plocha pozemku816 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky15423102
Kontaktovat makléře
Ing. Jana Čechová
CENTURY 21 Vaše Reality
+420 722 007 081
[email protected]
www.century21.cz/makler-ing-jana-cechova
IČ: 74490427

Také jste raději, když se při řešení náročnějších situací můžete opřít o profesionála? Je báječné vědět, že se máte na koho spolehnout a komu důvěřovat. A přesně tyto podmínky nabízím i ve složitém světě realit, kde se snažím hledat cesty k maximální spokojenosti klienta.
Ukážu Vám, že práce v realitách může být slušná, poctivá a založená na důvěře.

Kontaktovat makléře
bgIng. Jana Čechová