Prodej stavebního pozemku 1587 m² v obci Prasek

Prasek 145

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
  • Elektřina
  • Odpad
  • Plyn
  • Komunikace
3 650 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vám nabízím ke koupi stavební pozemek, na kterém je postaven starší rodinný dům. Rodinný dům je vzhledem ke svému stáří a technickému stavu určen buď k demolici nebo k rekreačnímu využití.
Stavební pozemek má obdélníkový půdorys, který tvoří 4 na sebe navazující parcely. S celkovou plochou 1587 m2 a s možností 40% zastavitelnosti pozemku se nabízí možnost výstavby dostatečně velkého rodinného domu. Na pozemku je územním plánem povolena stavba s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím do výše okolní zástavby. Na pozemku a ve stávající nemovitosti je zaveden plyn, elektřina a voda, dům je také napojen na veřejnou kanalizaci. Na pozemku je kopaná studna o hloubce 10 m, test kvality vody není doložen.

Obec Prasek má přes šest set obyvatel, kterým poskytuje dostatečné zázemí občanské vybavenosti. V obci je základní i mateřská škola, restaurace, prodejna potravin, fotbalové hřiště místního klubu, tenisový a volejbalový kurt. Další možnosti občanské vybavenosti, společenského a sportovního využití zajišťuje nedaleký Nový Bydžov, s kterým je obec ve spojení pravidelnými autobusovými linkami.

Prodej stavebního pozemku 1587 m² v obci Prasek

Popis nemovitosti

Cena3 650 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPrasek 145
OkresHradec Králové
Plocha pozemku1.587 m²
Poloha objektuSamostatný
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky02122239-1
Kontaktovat makléře

Prozkoumali jsme okolí

Sportoviště

Sportoviště