Pozemek s rozestavěným domem v Podřipsku

Roudnice nad Labem

Prodej, Pozemky pro bydlení
  • Bydlení
  • Voda
5 900 000 Kč

Popis a parametry nemovitosti

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s již rozestavěnou hrubou stavbou rodinného domu v osobním vlastnictví. Pozemek o velikosti 2685 m2 se nachází na samotném okraji Roudnice nad Labem. Pozemek na kopci nabízí krásný výhled na památnou horu Říp a je obklopen zahradami a poli.

Aktuálně je v řešení přivedení a vybudování elektrické přípojky. Voda je zavedena do domu z městského řadu a chybí pouze osazení vodoměru. Na pozemku je možné vybudovat čističku odpadních vod nebo umístění jímky.

Roudnice nad Labem je nejen kulturním městem, ale má i svoji sportovní tradicí, zde naleznete atletický stadion, pár metrů odtud zimní stadion (hokej, kluziště, krasobruslení), u Labe vede cyklostezka směr Drážďany - Praha. Ve městě naleznete mateřské, základní i střední školy. U řeky Labe naleznete také kanoistický, veslařský a yacht klub, sportovní halu, za mostem - plavecký bazén s vířivkou a párou. Obchody, restaurace, kavárny, cukrárny. Síť obchodních řetězců - Kaufland, Lidl, Billa, Penny, Tesco.
V případě Vašeho zájmu o pozemek nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Pozemek s rozestavěným domem v Podřipsku

Popis nemovitosti

Cena5 900 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRoudnice nad Labem
OkresLitoměřice
Plocha pozemku2.685 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Stav zakázkyAktivní
Číslo zakázky14433173
Kontaktovat makléře